FIREK Marek (ur. 1958, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl , olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
W szerokich, płaskich szufladach..., 1999 r.
akryl na kartonie, 60 x 32 cm, sygn.
Bóg śniegu bałwan zimą nad morzem, 2001,
olej na płótnie, 70 x 50 cm,
sygn. przód, u dołu z prawej 'M.F.01'
Jasne pastelowe kolory..., 1999 r.
akryl na kartonie, 32 x 60 cm, sygn.
akryl/płyta pilśniowa, 189 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M.F. | 00'
akryl, tusz, kredka na kartonie, 37 x 58 cm, sygn.
technika mieszana na kartonie, 37 x 49 cm, sygn.
technika mieszana/papier, 37 x 50,5 cm, sygn.
2003- szkic do obrazu na wystawę organizowaną przez galerię BB z Krakowa, 2003 r.
technika własna/papier,
42 x 27,5 cm,
sygn.
serigrafia, akryl/płótno, 6/15
sygnowana na awersie
na odwrociu sygnowana
Dziewczyna - domaluj resztę, 2005
akryl, płótno, 50x70 cm
2004 r. XX rocznica spotkania?, 2003 r.
szkic do obrazu/papier
27 x 42 cm
sygn.
ołówek/papier
51 x 35,5 cm
ołówek na papierze
50 x 35
olej, płótno,
50x70 cm
Olej, płótno;
70 x 50 cm
Sygn. l.d. M.F/01
olej/deska
56x84 cm
Sygn.p.d.: M.F./02
olej, płótno,
70 x 50 cm
sygn.p.d.:MF | 01
olej na płótnie
60x85 cm
2004
olej, płótno,
70 x 50
sygnowany p.d.: M. F. | 01
na odwrocie na krośnie długopisem p.d.: MAREK FIREK, "KŁĘBEK WEŁNY", 2001 R.
Popiersie - domaluj resztę, 2005
olej, płótno, 50x70 cm
olej/płótno, 70 x 50 cm, sygn.
olej, płótno,
70 x 50 cm
sygnowany p.d.: M.F. | 05
akryl, płótno,
34x34 cm
olej/płótno,
70 x 56 cm,
sygn.
olej, płótno,
70 x 50 cm
sygnowany p.d.: M.F. | 05
olej, płótno,
120 x 80 cm
sygnowany p.d.: M.F. | 04
ŁADNIZM JAKO SZTUKA KONIUNKTYWNA, 2004
olej, płótno,
65 x 95 cm
sygnowany p.d.: M.F. | 04
olej/płótno, 38 x 96 cm
sygnatura: przód / dół / prawa s.
dar artysty
Okolice Kochanowa pod Krakowem, 2004 r.
olej, collage/płótno, 55 x 100 cm, sygn.
Józef Tomczyk-Kurosawa Art. Gazeta, 2004 r.
olej/płótno,
65 x 95 cm,
sygn.