HIRSZENBERG Leon (Léon, Leo) (Łódź, 1870-po 1932, Paryż)
olej, płótno, 60 x 81 cm
sygn. p.d.: L. Hirszenberg
cena wywoławcza: Wykup abonament
24 x 29 cm, olej na płótnie naklejonym na karton, sygn. i datowany w prawym dolnym rogu
olej, płótno, 32,5 x 41,5 cm;
sygn. l.d.: Hirszenberg 1904 (nieczytelnie)
olej, płótno, 32,5 x 41,5 cm;
olej/płótno, 60 x 82 cm
sygnowany p. d.: `L. Hirszenberg 1912`
olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. p.d.: L. Hirszenberg / 1912