HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, papier; 70 x 100 cm;
odbitka autorska;
sygn., dat. i opisane u dołu: PEJZAŻ PORANNY - SITO O/A podpis artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, o/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat, Tadeusz Różewicz, WYSZEDŁ Z DOMU, 1966
Teatr Narodowy, Warszawa
Druk, papier; 94 x 67 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat wystawy JOSÉ GUADELUPE POSADA, WSPÓŁCZESNA GRAFIKA MEKSYKAŃSKA, 1965
Muzeum Narodowe w Warszawie
Druk, papier; 96 x 68 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat do filmu Requiem dla 500 tysięcy
realizacja: Jerzy Bossak i Wacław Kaźmierczak, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych w Warszawie; plakat autorstwa L. Hołdanowicza, współtwórcy polskiej szkoły plakatu, 1963; druk cz.-b., st. bdb., w kilku miejscach minimalne naddarcia krawędzi; wymiary arkusza: 570x830 mm;
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
druk, papier; 100 x 70 cm.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'TYPTYK POZIOMY (A) 0/A (B) 0/A (C) 0/A L.HOŁDANOWICZ 2006'
kolejność prac opisana literami (A), (B), (C). Tytuł na pracy (A) u dołu ołówkiem: 'Tryptyk poziomy’
- "Grafika Warszawska 06!", Wystawa zbiorowa laureatów, Galeria TEST, Warszawa 2015
Nagroda Roku 2006 Wojewody Mazowieckiego (I Nagroda oraz nagroda MNW w grudniu), Warszawa 2006
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 90 x 63 cm (zadruk) 100 x 70 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'NORITO 0/A L.HOŁDANOWICZ 1999'
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia/papier, 50 x 35 cm (arkusz)
sygnowany i opisany u dołu: 'REQUIEM 61/100 L.HOŁDANOWICZ'
- (porównaj) Leszek Hołdanowicz, Plakaty, Grafikony, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Warszawa 2009, s. 9 (il.)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Muzeum Narodowe w Warszawie
Druk, papier; 96 x 68 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Muzeum Narodowe w Warszawie
Druk, papier; 96 x 68 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat do sztuki, TADEUSZ RÓŻEWICZ, WYSZEDŁ Z DOMU, 1966
Teatr Narodowy, Warszawa
Druk, papier; 94 x 67 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat do filmu REQUIEM DLA 500 TYSIĘCY, 1963
Druk, papier; 82 x 56 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat do filmu PASAŻERKA, 1963
Druk, papier; 82 x 58 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat wystawy NIEMIECCY PISARZE,ARTYŚCI,UCZENI NA WYGNANIU, 1965
Wystawa Niemieckiej Biblioteki Narodowej w Bibliotece Narodowej, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
offset/papier, 95 x 67 cm
sygnowany w druku l.d.: 'L. HOŁDANOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
XXVIII Międzynarodowe Zawody Narciarskie o Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, 1973 r.
offset/papier, 97,5 x 67 cm
sygnowany w druku p.d.: 'L. HOŁDANOWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygn. oł. p.d.: L. Hołdanowicz , 03, oł. l.d. tyt. Anepigraf, odb. 0/ A
odbitka autorska
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Plakat - 68 Rocznica Wielkiego Października, 1985 r.
offset/papier, 66,5 x 93 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. HOŁDANOWICZ 1985`
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 90 x 63 cm (zadruk), 100 x 70 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `NORITO 0/A L.HOŁDANOWICZ 1999`
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk/papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `TYPTYK POZIOMY (A) 0/A (B) 0/A (C) 0/A L.HOŁDANOWICZ 2006`
kolejność prac opisana literami (A), (B), (C). Tytuł na pracy (A) u dołu ołówkiem: `Tryptyk poziomy`
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia, o/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia, e/a, 101 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Sitodruk, odbitka 2/50, e/a, 70 x 100 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
XVII Międzynarodowy Kolarski Wyścig Pokoju, 1964
druk kolorowy, papier, 97,5 x 67,5 cm;
sygn. l.d.: L. Hołdanowicz
na odwrocie pieczęć archiwum WAG (WYDAWNICTWO ARTYSTYCZNO-GRAFICZNE RSW PRASA wzór nr K - 497 / egzemplarz archiwalny nr B-34)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Sitodruk e/a
70 x 100 cm
sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
XXI Międzynarodowy Kolarski Wyścig Pokoju 9-24. V. 1968
BERLIN PRAHA WARSZAWA Trybuna Ludu - Neues Deutschland - Rudé Právo", druk barwny, 94,5 x 68 cm. Sygnowany p.d. "L. Hołdanowicz 67". Warszawa 1968 WAG. Nakład 7450 egz.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
serigrafia e/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
plakat do filmu Le Huitieme Jour De La Semaine
sitodruk
100x70
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 84 x 59 cm ( na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Anepigraf, śr.d. O/A sygn. p.d.: L. Hołdanowicz 2003
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 50 x 65 cm ( na kartonie 70 x 100 cm)
sygn. l.d.: Veteris, śr.d. O/A p.d. L. Hołdanowicz 2003
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 60 x 46 cm ( na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Tryptyk poziomy (b), śr.d. O/A
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 66 x 96 cm ( na kartonie 70 x 100 cm)
sygn. l.d.: Rara Avis, śr.d. O/A p.d. L. Hołdanowicz 2003
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 60 x 46 cm (na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Tryptyk poziomy (a), śr.d. O/A
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 87 x 59 cm ( na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Anepigraf II, śr.d. O/A sygn. p.d.: L. Hołdanowicz 2005
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 83 x 41 cm ( na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Kakemono, śr.d. O/A sygn. p.d.: L. Hołdanowicz 1998
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, karton, 95 x 65 cm ( na kartonie 100 x 70 cm)
sygn. l.d.: Veraikon, śr.d. O/A sygn. p.d.: L. Hołdanowicz 2006
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
Tryptyk poziomy ( C ), 2003 r.
Sitodruk, karton, 70 x 48 cm (na kartonie 100 x 70 cm)
sygn.: l.d.: Tryptyk poziomy ( C),
śr. d.: O/A, p.d. L. Hołdanowicz 2003 r.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, e/a, 100 x 70 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, e/a. 70 x 100 cm, sygn.
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
sitodruk, e/a. 70 x 100 cm, sygn
HOŁDANOWICZ Leszek (ur. 1937)
O/A, sitodruk
100x70 cm