1 zł
2 600 000 zł

FINI Leonor (1908-1996)

autolitografia, papier,
36 × 52 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Leonor Fini,
opisany l. d.: 74/150

cena wywoławcza: Wykup abonament

FINI Leonor (1908-1996)

Portret dziewczynki

litografia barwna/papier, 64 x 48 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'Leonor Fini'
na odwrociu papierowa naklejka z danymi pracy

FINI Leonor (1908-1996)

Głowa kobiety

litografia barwna/papier, 53 x 37 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Leonor Fini' oraz opisany l.d.: '119/175'

FINI Leonor (1908-1996)

Akt

druk/papier, 52 x 71 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Leonor Fini’ oraz numerowany ołówkiem l.d.: ‘237/275’

FINI Leonor (1908-1996)

La prison de Zigriphine, około 1975 r.

litografia barwna/papier, 53,5 x 71,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d. : 'Leonor Fini', opisany l.d.: '117/275'

FINI Leonor (1908-1996)

autolitografia, papier, 36 x 52 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: Leonor Fini, opisany l. d.: 74/150

FINI Leonor (1908-1996)

Jan Potocki, Rękopis znaleziony w Saragossie

folio, w oryginalnej oprawie płócienno-skórzanej, 21 oryginalnych akwafort Leonore Fini, naklad 180 egz., jeden Z 150 egz. na papierze welinowym; egz. no 19;

FINI Leonor (1908-1996)

Jan Potocki, Rekopis znaleziony w Saragossie

w-4, w oryginalnej oprawie plocienno-skorzanej, 21 akwafort Leonore Fini, naklad 180 egz., jeden Z 150 egz. na papierze welinowym; egz. no 19;

FINI Leonor (1908-1996)

KOBIETY - KOTY

Litografia barwna, papier; 70 x 52 cm
Sygnowana ołówkiem l.d.: 53/95; p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

FINI Leonor (1908-1996)

Stwory

litografia barwna, papier pomarańczowy;
74,5 x 52,5 cm;
sygn. i opis ołówkiem u dołu: 25/95, LeonorFini

FINI Leonor (1908-1996)

Sfinksy

sygn. p.d.
litografia barwna (53/95)
70x52.6 cm

FINI Leonor (1908-1996)

Dzikuska

ier; 75 x 51,5 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): Leonor Fini oraz sucha pieczęć,
p. d. nakład ołówkiem: 27/95

FINI Leonor (1908-1996)

Akt

sygnowany ołówkiem p.d.: `Leonor Fini` oraz numerowany ołówkiem l.d.: `237/275`

FINI Leonor (1908-1996)

Głowa Kobieca

litografia, papier
42 x 30 cm
sygn. d..: Leonor Fini, napis oł. pod ryc. l.: Epreuve d`Artiste

FINI Leonor (1908-1996)

Manuscrit trouvé a Saragosse par Jean Potocki, 1961

Luksusowa edycja z 21 akwafortami; wym.: 380 x 252 mm; edycja Compagnie des Bibliophiles du Livre d`art. et de l`Amerique Latine. Préface de Roger Caillois. Eaux-fortes de Leonor Fini; s. 179. Nakład 180 egz. (ten 139). Egz. przygotowany wydawniczo do oprawy; tymczasowa teka uszkodzona, grzbiet otarty.

FINI Leonor (1908-1996)

Szkic erotyczny IV [Croquis erotiques IV], 1976

Sucha igła, grafika kaszerowana;
wym.: 400 x 300 mm (plansza: 650 x 500 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 54/280.

FINI Leonor (1908-1996)

Portret dziewczynki [Tete a Jeune Fille], 1970

Litografia barwna;
wym.: 355 x 310 mm (plansza: 650 x 495 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 94/150. Odbitka na papierze Archer.

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

litografia, papier,
64 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. u dołu ołówkiem: Leonor Fini, l. d.: XI/ LXXV

FINI Leonor (1908-1996)

Trzy gracje, ok. 1975

Sucha igła;
wym. komp.: 395 x 300 mm (planszy 635 x 450 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; 54/150. (il. s. 18)

FINI Leonor (1908-1996)

miedzioryt, kolorowany, papier szary,
44,5 x 30 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Leonor Fini; numer odbitki l. d.: 132 / 186

FINI Leonor (1908-1996)

44,5 x 30 cm (odcisk płyty);

FINI Leonor (1908-1996)

KOMPOZYCJA Z POSTACIAMI KOBIET

Akwaforta; 33,5 x 41,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, p.d: 100/275

FINI Leonor (1908-1996)

GŁOWA KOBIETY

Akwaforta; 49 x 37 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, l.d: 93/190

FINI Leonor (1908-1996)

SATIRICON, 1970 R.

ilustracje Leonor Fini do tekstu starożytnego poety Petroniusza - 11 litografii barwnych, całostonicowych i 14 litografii w sepii w tekście; druk i typografia: Guillard, Gourdon et Cie; Dominique Viglino, Imprimeur d`Art a Bourg - la - Reine karty przedtytułowa, tytułowa i inicjał ryte w bukszpanie; oprawa: płótno czarne ze złoconym tytułem; pudełko - futerał - oprawne płótnem ciemnopomarańczowym, wewnątrz wyklejone czarnym zamszem; stron 133; wszystkie grafiki sygnowane przez artystkę oraz oryginalny rysunek tuszem

FINI Leonor (1908-1996)

Akt w turbanie

Litografia, 2/150
72 x 49 cm
Sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; l.d.: 2/150

FINI Leonor (1908-1996)

Calineczka

litografia, papier, 29,9 x 20,8 cm (odcisk płyty), 57 x 38 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 15/275 (ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Dziewczyna z miotłą

litografia barwna, papier, 51 x 38 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

grafika, papier, 63 x 52 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini; napis l. d.: e.a.

FINI Leonor (1908-1996)

Smutek Moniki,

Litografia;
wym.: 505 x 375 mm (plansza 650 x 500 mm);
sygn. oł. .d.: Leonor Fini, numerowana l.d.: XV/LXXV. Stan zachowania bdb.

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

grafika, papier,
63 x 52 cm;

FINI Leonor (1908-1996)

Zjawa

litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini, napis l. d.: e.a.

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety przy oknie

grafika, papier,
38,5 x 57,5 cm (wymiar odbitki),
53 x 73 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini; l. d. nr odbitki: 179/250

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz

grafika, papier,
63 x 52 cm;

FINI Leonor (1908-1996)

Zjawa

litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety przy oknie

grafika, papier,
3 x 73 cm (wymiar arkusza);

FINI Leonor (1908-1996)

Dzieci

litografia barwna, papier,
29 x 20 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Leonor Fini, z lewej nr odbitki 224/275

FINI Leonor (1908-1996)

Antylopa

litografia, papier, 56 x 37 cm (całość);
sygn. u dołu po środku: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Scena rodzajowa - Przy łóżku

drzeworyt barwny, papier, 13,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini (ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Autoportret

litografia, papier,
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Trzy kobiety

litografia barwna, papier,
39,5 x 40 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Skarby w kufrze

litografia barwna, papier,
53,5 x 72,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Autoportret

litografia, papier
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Trzy kobiety

litografia barwna, papier
39,5 x 40 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Skarby w kufrze

litografia barwna, papier
53,5 x 72,5 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Na fotelu

litografia barwna, papier
57 x 38 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Portret dziewczyny

litografia barwna, papier
52 cm x 42 cm
sygn. p.d. L. Fini ołówkiem

FINI Leonor (1908-1996)

Dziewczyna, 1978

litografia, papier,
36 x 28 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Leonor Fini;
nr odbitki l.d.: 12/200

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety

litografia, papier,
35,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini; nr odbitki l.d.: 12/200

FINI Leonor (1908-1996)

Dziewczynka wśród kwiatów

sygnowany p.d.
akwaforta podbarwiana gwaszem
45.4x30.4

FINI Leonor (1908-1996)

Portret dziewczynki

litografia, papier,
58 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety

litografia, 201/275, papier,
50 x 65 cm (całość), 33 x 41cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Leonor Fini, w l.d.: 201/275

FINI Leonor (1908-1996)

Dzieci

litografia barwna, papier,
29 x 20 cm; (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 224/275

FINI Leonor (1908-1996)

Dziewczynka

tusz, jedwab
28 x 17,5 cm

FINI Leonor (1908-1996)

Głowa

litografia barwna, papier 60 x 47 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Leonor Fini, l.d.: EA

FINI Leonor (1908-1996)

Twarz kobiety

sygn. p.d.
litografia barwna
52.5x44.5

FINI Leonor (1908-1996)

Studium postaci

sygn. p.d.
akwaforta
39.6x29.8

FINI Leonor (1908-1996)

Główka dziewczynki

sygnowany p.d.
litografia barwna
28x20

FINI Leonor (1908-1996)

Portret dziewczynki

sygnowany p.d.
litografia barwna
36x32

FINI Leonor (1908-1996)

Sceny rodzajowe-2 szt.

sygnowany p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5

FINI Leonor (1908-1996)

FANTASTYCZNE STWORZENIE KOBIETA-PTAK

litografia barwna na kartonie,
69,5 x 52 cm,
sygnowana u dołu po prawej "Leonor Fini 92/180"(ołówkiem)

FINI Leonor (1908-1996)

Niebieski akt

litografia, papier,
52.5 x 71 cm
sygnowana oł. p.d.: Leonor Fini , napis oł. l.d.: 237/275

FINI Leonor (1908-1996)

Przy oknie

sygn. p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety

sygn. p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5

FINI Leonor (1908-1996)

FINI Leonor (1908-1996)

Kobieta ptak

sygnowany p.d.
akwaforta
wymiary: 15.8x16

FINI Leonor (1908-1996)

Kobieta w masce

litografia, papier,
46.7 x 33.5 cm
sygnowana oł. pod ryc. p.: Leonor Fini, napis oł. pod ryc. l.: 218/240

FINI Leonor (1908-1996)

Prychający kot

sygnowany p.d.
akwaforta
śr.17.8

FINI Leonor (1908-1996)

Dwie kobiety

litografia, papier,
65 x 49 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: E. A, p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Kobiety -koty

litografia, papier,
70 x 52 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: 49/95, p.d.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

Amazonka

sygn. p.d.
akwaforta barwna
45x30.5

FINI Leonor (1908-1996)

Śpiąca, lata 90

litografia, papier,
50.8 x 38 cm
sygnowana oł. pod ryc. l.: XV / LXXV, p.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

PORTRET DZIEWCZYNY

litografia barwna, papier, 71 x 51 cm (w świetle ramy)
sygnowany sepią p.d.: Leonor Fini
napis tuszem brązowym l.d.: 105/145

FINI Leonor (1908-1996)

GŁOWA DZIEWCZYNY

litografia barwna, 62,8 x 48 cm, sygn. ołówkiem "Leonor Fini" oraz "E.A." (odbitka autorska)

FINI Leonor (1908-1996)

PORTRET KOBIETY

litografia, papier,
55 x 39.3 cm
sygnowana czarnym flamastrem pod ryc. l.: 2 [w kółku] en BAT czarnym długopisem p.: Leonor Fini

FINI Leonor (1908-1996)

DZIEWCZYNKA W WIANKU

litografia barwna, 48,8 x 64,3 cm
sygnowana ołówkiem "Leonor Fini" oraz "E. A." ( "odbitka autorska")

FINI Leonor (1908-1996)

Portret dziewczyny

litografia, papier,
55 x 39 cm
Pod ryciną autorska dedykacja dla Jarosława i Anny Iwaszkiewiczów - napis ..... p.d.: pour Jaroslaw et Hania | en toute amitié et | admiration | Leonor Fini Napis tuszem pod ryciną l.d.: 1 (w kółku) en BAT

FINI Leonor (1908-1996)

litografia barwna kredką, 72 x 49,7
sygn. ołówkiem pod ryciną p. d.: Leonor Fini; l. d.: 43/95

FINI Leonor (1908-1996)

La Jeune Memoire

litografia, papier,
51 x 37.5 cm
Sygnowana oł. pod ryc. l.: 169/225, p.: Leonor Fini

liczba obiektów: 79