FINI Leonor (1908-1996)
autolitografia, papier,
36 × 52 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Leonor Fini,
opisany l. d.: 74/150
cena wywoławcza: Wykup abonament
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna/papier, 64 x 48 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'Leonor Fini'
na odwrociu papierowa naklejka z danymi pracy
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna/papier, 53 x 37 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Leonor Fini' oraz opisany l.d.: '119/175'
FINI Leonor (1908-1996)
druk/papier, 52 x 71 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Leonor Fini’ oraz numerowany ołówkiem l.d.: ‘237/275’
FINI Leonor (1908-1996)
La prison de Zigriphine, około 1975 r.
litografia barwna/papier, 53,5 x 71,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d. : 'Leonor Fini', opisany l.d.: '117/275'
FINI Leonor (1908-1996)
autolitografia, papier, 36 x 52 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: Leonor Fini, opisany l. d.: 74/150
FINI Leonor (1908-1996)
Jan Potocki, Rękopis znaleziony w Saragossie
folio, w oryginalnej oprawie płócienno-skórzanej, 21 oryginalnych akwafort Leonore Fini, naklad 180 egz., jeden Z 150 egz. na papierze welinowym; egz. no 19;
FINI Leonor (1908-1996)
Jan Potocki, Rekopis znaleziony w Saragossie
w-4, w oryginalnej oprawie plocienno-skorzanej, 21 akwafort Leonore Fini, naklad 180 egz., jeden Z 150 egz. na papierze welinowym; egz. no 19;
FINI Leonor (1908-1996)
Litografia barwna, papier; 70 x 52 cm
Sygnowana ołówkiem l.d.: 53/95; p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier pomarańczowy;
74,5 x 52,5 cm;
sygn. i opis ołówkiem u dołu: 25/95, LeonorFini
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
ier; 75 x 51,5 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): Leonor Fini oraz sucha pieczęć,
p. d. nakład ołówkiem: 27/95
FINI Leonor (1908-1996)
sygnowany ołówkiem p.d.: `Leonor Fini` oraz numerowany ołówkiem l.d.: `237/275`
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier
42 x 30 cm
sygn. d..: Leonor Fini, napis oł. pod ryc. l.: Epreuve d`Artiste
FINI Leonor (1908-1996)
Manuscrit trouvé a Saragosse par Jean Potocki, 1961
Luksusowa edycja z 21 akwafortami; wym.: 380 x 252 mm; edycja Compagnie des Bibliophiles du Livre d`art. et de l`Amerique Latine. Préface de Roger Caillois. Eaux-fortes de Leonor Fini; s. 179. Nakład 180 egz. (ten 139). Egz. przygotowany wydawniczo do oprawy; tymczasowa teka uszkodzona, grzbiet otarty.
FINI Leonor (1908-1996)
Szkic erotyczny IV [Croquis erotiques IV], 1976
Sucha igła, grafika kaszerowana;
wym.: 400 x 300 mm (plansza: 650 x 500 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 54/280.
FINI Leonor (1908-1996)
Portret dziewczynki [Tete a Jeune Fille], 1970
Litografia barwna;
wym.: 355 x 310 mm (plansza: 650 x 495 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 94/150. Odbitka na papierze Archer.
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
64 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. u dołu ołówkiem: Leonor Fini, l. d.: XI/ LXXV
FINI Leonor (1908-1996)
Sucha igła;
wym. komp.: 395 x 300 mm (planszy 635 x 450 mm);
sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; 54/150. (il. s. 18)
FINI Leonor (1908-1996)
miedzioryt, kolorowany, papier szary,
44,5 x 30 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Leonor Fini; numer odbitki l. d.: 132 / 186
FINI Leonor (1908-1996)
44,5 x 30 cm (odcisk płyty);
FINI Leonor (1908-1996)
KOMPOZYCJA Z POSTACIAMI KOBIET
Akwaforta; 33,5 x 41,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, p.d: 100/275
FINI Leonor (1908-1996)
Akwaforta; 49 x 37 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Leonor Fini, l.d: 93/190
FINI Leonor (1908-1996)
ilustracje Leonor Fini do tekstu starożytnego poety Petroniusza - 11 litografii barwnych, całostonicowych i 14 litografii w sepii w tekście; druk i typografia: Guillard, Gourdon et Cie; Dominique Viglino, Imprimeur d`Art a Bourg - la - Reine karty przedtytułowa, tytułowa i inicjał ryte w bukszpanie; oprawa: płótno czarne ze złoconym tytułem; pudełko - futerał - oprawne płótnem ciemnopomarańczowym, wewnątrz wyklejone czarnym zamszem; stron 133; wszystkie grafiki sygnowane przez artystkę oraz oryginalny rysunek tuszem
FINI Leonor (1908-1996)
Litografia, 2/150
72 x 49 cm
Sygn. oł. p.d.: Leonor Fini; l.d.: 2/150
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier, 29,9 x 20,8 cm (odcisk płyty), 57 x 38 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 15/275 (ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier, 51 x 38 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini (ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier, 63 x 52 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini; napis l. d.: e.a.
FINI Leonor (1908-1996)
Litografia;
wym.: 505 x 375 mm (plansza 650 x 500 mm);
sygn. oł. .d.: Leonor Fini, numerowana l.d.: XV/LXXV. Stan zachowania bdb.
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
63 x 52 cm;
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;
sygn. p. d.: Leonor Fini, napis l. d.: e.a.
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
38,5 x 57,5 cm (wymiar odbitki),
53 x 73 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Leonor Fini; l. d. nr odbitki: 179/250
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
63 x 52 cm;
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
75 x 54 cm;
FINI Leonor (1908-1996)
grafika, papier,
3 x 73 cm (wymiar arkusza);
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
29 x 20 cm (odcisk kamienia);
sygn. p. d.: Leonor Fini, z lewej nr odbitki 224/275
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier, 56 x 37 cm (całość);
sygn. u dołu po środku: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
drzeworyt barwny, papier, 13,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini (ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
39,5 x 40 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
53,5 x 72,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
39,5 x 40 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
53,5 x 72,5 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
57 x 38 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
52 cm x 42 cm
sygn. p.d. L. Fini ołówkiem
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
36 x 28 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Leonor Fini;
nr odbitki l.d.: 12/200
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
35,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini; nr odbitki l.d.: 12/200
FINI Leonor (1908-1996)
sygnowany p.d.
akwaforta podbarwiana gwaszem
45.4x30.4
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
58 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, 201/275, papier,
50 x 65 cm (całość), 33 x 41cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Leonor Fini, w l.d.: 201/275
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
29 x 20 cm; (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 224/275
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier 60 x 47 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Leonor Fini, l.d.: EA
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FANTASTYCZNE STWORZENIE KOBIETA-PTAK
litografia barwna na kartonie,
69,5 x 52 cm,
sygnowana u dołu po prawej "Leonor Fini 92/180"(ołówkiem)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
52.5 x 71 cm
sygnowana oł. p.d.: Leonor Fini , napis oł. l.d.: 237/275
FINI Leonor (1908-1996)
sygn. p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5
FINI Leonor (1908-1996)
sygn. p.d.
drzeworyt barwny
17x11.5
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
46.7 x 33.5 cm
sygnowana oł. pod ryc. p.: Leonor Fini, napis oł. pod ryc. l.: 218/240
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
65 x 49 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: E. A, p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
70 x 52 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: 49/95, p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
50.8 x 38 cm
sygnowana oł. pod ryc. l.: XV / LXXV, p.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier, 71 x 51 cm (w świetle ramy)
sygnowany sepią p.d.: Leonor Fini
napis tuszem brązowym l.d.: 105/145
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, 62,8 x 48 cm, sygn. ołówkiem "Leonor Fini" oraz "E.A." (odbitka autorska)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
55 x 39.3 cm
sygnowana czarnym flamastrem pod ryc. l.: 2 [w kółku] en BAT czarnym długopisem p.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, 48,8 x 64,3 cm
sygnowana ołówkiem "Leonor Fini" oraz "E. A." ( "odbitka autorska")
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
55 x 39 cm
Pod ryciną autorska dedykacja dla Jarosława i Anny Iwaszkiewiczów - napis ..... p.d.: pour Jaroslaw et Hania | en toute amitié et | admiration | Leonor Fini Napis tuszem pod ryciną l.d.: 1 (w kółku) en BAT
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna kredką, 72 x 49,7
sygn. ołówkiem pod ryciną p. d.: Leonor Fini; l. d.: 43/95
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
51 x 37.5 cm
Sygnowana oł. pod ryc. l.: 169/225, p.: Leonor Fini