MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
sygn. l.d.
olej, płótno
54x65.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.d.
olej, tektura
30x43
sygn. p.d.
olej, pilśnia
60.5x73.5
Olej, płótno naklejone na płytę; 44,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: K. MACKIEWICZ
olej/płótno dublowane, 55 x 46 cm
sygnowany p. d.: `K. Mackiewicz`
olej/tektura,
60,5 x 39 cm, 76 x 54,5 cm (wraz z passe-partout)
sygn. l.d.: `K. Mackiewicz`
W załączeniu opinia Małgorzaty Laurentowicz-Granas.
sygn. p.d., olej, płótno, 73x92.5
olej/płótno, 71 x 81 cm
olej, płótno dublowane, 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej, płótno
60.5 x 81.5 cm
sygnowany p.d.: K. MACKIEWICZ
olej, płótno
65.5 x 92.5 cm
sygn. p.d.: K. MACKIEWICZ
olej/płótno, 66 x 81,5 cm