SOSNOWSKI Kajetan (1913 Wilno -1987 Warszawa)
olej/tektura, 26,5 x 15 cm
sygn. i opis. na odwrocie: KAJETAN SOSNOWSKI / olej 26,5 x 14,5 - 1957 / "ŚWIATŁA WIECZORNE"
na odwrocie naklejka CBWA w Warszawie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Równorzędne systemy 29, 1976-1987
płótno, technika własna, obraz zszywany,
90 x 90 cm; na odwrocie nalepka Galerii Ucher z Kolonii w języku niemieckim
olej, płótno, 58 x 48 cm;
sygn. i dat.: p.d.: Kajetan 58;
sygnowany i opisany na odwrocie: KAJETAN SOSNOWSKI/KOMPOZYCJA W BIAŁYM/"BIO"/OLEJ- 58 x 48 cm/XII- 1958
farby chemiczne na wacie mineralnej,
26.5 x 27 cm
sygn. czarną kredką p.d.: october 1982 Kajetan
Praca jest oprawiona.
Noc weselna, z cyklu Erotyki, 1957
olej, płótno,
72.5 x 56 cm
na odwrocie, na płótnie napis: KAJETAN SOSNOWSKI | "NOC WESELNA" | z cyklu EROTYKI | olej - 72 x 56 - 1957
INTERWENCJA GRANATOWA 1980-1982
płótno zszywane,
72.5 x 72.5 cm
na odwrocie, na blejtramie: Nr 7
technika mieszana,
50.5 x 40.4 cm
technika mieszana, płótno
na odwr., na blejtramie napis: KAJETAN SOSNOWSKI, aus cyklus "METALEPSEIS" und "Gleichwertige system" [...] 1982 Kajetan
olej, płótno, 27 x 41 cm; sygn. i dat. na odwrocie (ołówkiem)
tech. własna, farby chemiczne, płótno, 41 x 38 cm; sygn. i dat. na odwrocie