1 zł
2 600 000 zł

SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)

Scena huculska

olej, płótno dublowane, 80,5 x 99 cm;
sygn. p.d.: Sielski R. (cyrylicą)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Miasteczko, 1962

olej, tektura
50 x 70 cm

Krym, 1987

olej, płótno
61 x 75 cm

Martwa natura

gwasz, 20,5 x 29,5 cm
sygn. u dołu cyrylicą: "Sielski R"

Kobiety przy studni

olej na płótnie, 15 x 29 cm
sygn. cyrylicą l.d.: "Sielski R"

Akt z popiersiem

olej, tektura, 50 x 74
sygn. p. d.: "Sielskij"

Martwa natura z żółtym dzbanem

Olej, tektura, 49,5 x 40 cm;
Sygn. p.d.- Sielski R. (cyrylicą)

Martwa natura z owocami, sztalugą i otwartym oknem 1932

drzeworyt dwubarwny, wym.: 180 x 135 mm,
sygn. i dat. płyta. p.d., ołówek p.d.

Huculska martwa natura, l. 70-te

tempera, papier, wym.: 58 x 83,5 cm,
sygn. cyrylicą p.d.

Plaża - dziewczyna na huśtawce, 1970

olej, płótno; 54 x 80 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu cyrylicą: Sielskij R.; na odwrocie cyrylicą: WKRS - 1689 | Sielskij Roman (...) | Plież . Diwczina | na zasidani | p/o 54 x 80 cm 1970; alfabetem łacińskim: R. Sielski | „Plaża - wiwrina na huśtawce | ol.pł 54 x 80 cm | 1970 r.

Plażowiczki na słońcu, 1959

olej, tektura; 33,5 x 50 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu cyrylicą: Sielskij R.; na odwrocie odręczne napisy: Nr 3.; Reprodukowany: „Art & Bussines” | Nr 9/2003 str. 28 | „Plażowiczki na słońcu” | ol. tekt. 33,5 x 50 cm | Krym - Ribacze* - 1959; cyrylicš: E - foto | W.K.R.S - 1493 | Sielskij R. W | Plie(...) na soncyi” | Ribacze | 33,5 x 50 1959 (58?)

Dziewczyna w fotelu - akt na fotelu

olej, płótno naklejone na tekturę; 69 x 5 x 49,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu cyrylicą: Sielskij R.; na odwrocie cyrylicš: WKRS - 571 | Sielskij R. nar 1903 | Diwczina na krisli | (iż serii akti) | K | olij 70 x 50; łacińskim alfabetem: R. Sielski | „Dziewczyna w fotelu” | (z serii „Akty”) | ol. pł. tekt 70 x 50 | R. Sielski; pieczęć cyrylicą: PROIZWODSTWIENNYJ KOMBINAT | CHUDOŻ(...) SSSR | g. PODOLSK | Chołot (..) na kartonie | GRUNTOWANNYJ | EMULSIJNYM GRUNTOM | Razmier 50 x 70 | Tu (...) | Cena za (..) 2 rub.

Motyle nad Dniestrem

olej, tektura, 78 x 48 cm (w świetle ramy); na odwrocie napisy cyrylicą: W.K.R.S. - 1454 /
Sielski R.J. / Mietieliki nad Dniestrom / k/o 80 x 50 cm 1977 r.

MARTWA NATURA

gwasz, 20,5 x 29,5 cm w świetle p-p,
sygnowany u dołu cyrylicą "Selski R"

Na plaży, 1960

47 x 72,5 cm, olej, tempera, karton,
sygn.l.d.: P.C. na odwrociu opis (cyrylica)

KOBIETY PRZY STUDNI, lata 40-te

olej na płótnie
15 x 29 cm,
sygnowany cyrylicą l .d. "Sielski R"

Kompozycja, 1966

olej na płótnie,
wymiary: 81 x 116 cm,
sygn. p.d.: P.C. 66

DZIECI PRZY STOLE, 1976 r.

Olej, płótno; 65,5 x 92 cm
Sygn. l.d.:
Na odwrocie napis

liczba obiektów: 156