NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
serigrafia, papier 50/50, 70 x 50 cm
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 1999
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno 70 x 100
na odwrociu na blejtramie napis: KOBIETA PRZED LUSTREM / WŁASNOŚĆ H. ZADREJKO I. 1977, na płótnie napis: JERZY NOWOSIELSKI
nalepka: FOURTH TRIENALLE . INDIA / Jerzy Nowosielski / Woman before a miror / acrylic on canvas / 1977
Olej na płótnie 80 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie - "Jerzy Nowosielski"
Tusz na papierze 42,5 x 60,5 cm
Sygnowany l.d. - "Jerzy Nowosielski 92"
Serigrafia na papierze 66 x 82 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "Jerzy Nowosielski 96"
Nakład 10/15
KOMPOZYCJA Z FIGURAMI, 1987 r.
Olej na płótnie naklejonym na deskę 40 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie na desce - "Jerzy Nowosielski 1985"
Na płótnie na odwrocie data "1987"
akwarela,
14,5x20,7 cm,
sygnowany J.N. prawy górny
ołówek, papier,
20,9x14,8 cm,
sygnowany J.N. prawy dolny
Obraz dwustronny: Portret kobiety (awers) Siedząca kobieta (rewers)
olej, sklejka, 53 x 38 cm.
Obraz reprodukowany w książce Jerzego Madeyskiego, Jerzy Nowosielski,Wydawnictwo Literackie Kraków 1973, s. 14.
długopis, papier,
32.3 x 22.9 cm
sygn. oł. l.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1962
gwasz, kredka, ołówek, tusz pióro, papier ,
33.2 x 19.6 cm
olej, płótno,
98 x 65.5 cm
na odwr. kompozycja abstrakcyjna ciemnobłękitna
akryl, gwasz, tektura,
60 x 80 cm
sygn. na odwr. l.d.: JERZY Nowosielski, p.d.: 1985, na krosnach nalepka z danymi o obrazie
olej, płótno,
100 x 80 cm
sygn. na odwr. g.: JERZY NOWOSIELSKI | 1978, niżej oznaczenia l.: P. 63, niżej: B. 19, p.: R. 16.
olej, deska, 22 x 30 cm;
na odwrocie ołówkiem: J. Nowosielski 86; atramentem: Jerzy Nowosielski; pieczątka: (...) | Galeria Sztuki Współczesnej | ul. Floriańska 37, Kraków; poniżej wypisane: III oz 173 | G | 88; u dołu na odwrocie dedykacja: Kochanej Gizie - Kornel*
sygn. dat. l.d.
atrament, papier
28x25
serigrafia, papier, EA,
67 x 60 cm (odbitka płyty),
sygn. i dat. p. d.: J.Nowosielski/1998
olej, płótno, 78,5 x 65,5 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI
serigrafia, papier, 18/50,
74 x 53 cm (odbitka płyty),
sygn. i dat. p. d.: J.Nowosielski 1999
olej, tektura, 24 x 35,5 cm; nie sygnowany,
w załączeniu ekspertyza Fundacji Nowosielskich