NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)
akryl, relief/deska, 92 x 184 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '30.11.15 | A. NOWACKI | 2015'
cena wywoławcza: Wykup abonament
relief, akryl/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '14.12.15 | A. NOWACKI 2015'
relief, akryl/płyta pilśniowa, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `07.06.13 | A. NOWACKI 2013`
akryl, relief/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `15.09.15 | A.NOWACKI | 2015 | cz/b nr. 7`
relief/płyta pilśniowa, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `27.03.14 | A. NOWACKI | 2014`
olej, kolaż/płótno, 56 x 56 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `A.NOWACKI | 88/90`
relief, technika własna, pilśń, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: 06.09.09/A.NOWACKI 2009
ołówek, pastel/papier, 22 x 22 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A. NOWACKI 2002` oraz l.d.: `131102 - 9`
relief, płyta, 99x99 cm
sygn. na odwrocie: 16.02.2014
kredka, pastel/papier, 38 x 38 cm arkusz (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `26 03 98` oraz `A. NOWACKI 98`
technika własna; relief, 99 x 99 cm
Sygn. na odwrocie
Wystawiany: "Widzieć jasno w zachwyceniu FANGOR/ NOWACKI" , Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 18 maja-26 czerwca 2011
Reprodukowany i opisany: Katalog wystawy "Widzieć jasno w zachwyceniu FANGOR/ NOWACKI", PGS, Sopot 2011, str. 40, 41
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
2000 r.
Relief
Akryl na płycie 54 x 54 cm
Sygnowany na odwrocie - "A. Nowacki / 19.09.2000-2"
Grafit, pastel na papierze 36 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "A. Nowacki 2001"
Grafit, pastel, kredka na papierze 36 x 36 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "A. Nowacki 01"
Relief, akryl na płycie 45 x 45 cm
Sygnowany na odwrocie - "A. Nowacki / 26.11.00.-2"