AJDUKIEWICZ Tadeusz (1852 - 1916)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 51,5 x 69 cm; sygn. p.d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1903
olej, płótno, 37 x 96 cm,
olej, płótno; 42 x 59 cm;
sygnowany: Tadeusz Ajdukiewicz
na odwrocie pieczęć: S. CZEIGER | VERLAGS-KUNSTHANDLUNG| WIEN
olej, płótno 53 × 36,5
sygnowany u dołu po prawej: "T. AJDUKIEWICZ"
Konie wyprowadzane na prerię przez "kowboja" z piką
olej, płótno 45,7 × 66
sygnowany u dołu po prawej: "Tadeusz Ajdukiewicz"
Olej, deska; 46 x 36,5 cm
Sygn. p.d.: Tadeusz Ajdukiewicz | 1902