MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, tektura, 42 x 27 cm;
sygn. u dołu: 1907 / JMalczewski
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
tusz, papier, 47,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: Jacek Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Kobieta siedząca na drabinie malarskiej
olej, tektura
100 x 71 cm;
sygn.: l. d.:.J. Malczewski 1922. (wzdłuż krawędzi)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej/płótno
sygn. p.g.: J. Malczewski, wym.: 53,5 x 71 cm. Ekspertyza p. Agnieszki Ławniczakowej.
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej/płótno
sygn. l.g.: J. Malczewski 1913, wym.: 105 x 74 cm; Na odwrocie dwie nalepki wystawowe TPSP w Krakowie oraz nalepka PP Desa. Ekspertyza p. Agnieszki Ławniczakowej.
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
akwarela/papier
sygn. p.d.: Jacek Malczewski, wym.: 24,8 x 20,5 cm
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej/tektura, 75 x 54 cm
sygnowany i datowany p. g. :`J. Malczewski | 1909`
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Siedzący chłopiec, 1894 r. (Portret syna Rafała ?)
olej/deska, 36,5 x 18,5 cm
sygnowany i datowany p. g.: `J. Malczewski 94 | 6/II`
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
kredka na papierze,
I szkic: 22 x 51 cm,
II szkic: 19,5 x 24,5 cm,
III szkic: 19,5 x 23,5 cm,
sygnowany na I. szkicu p.g. "JMalczewski 1926", na III l.d. "Dyngus", także z tyłu "Jacek Malczewski kwiecień 1926 r."
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno, 73 x 94 cm;
sygn. p. d.: J. Malczewski / 1910
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
piórko, tusz, ołówek, papier, 25 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: J. Malczewski (ołówkiem);
na odwrocie okrągła pieczęć ZE ZBIORÓW MARJI MALCZEWSKIEJ oraz nr 92
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret Antoniego Götz - Okocimskiego, 1917 r.
olej/tektura, 103 x 73,3 cm
sygnowany i datowany p. g. : `JMalczewski | 1917`
na odwrocie papierowa nalepka :`Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie | Nr. 106.1616 | P. 1939 .| Autor (
) | Adres Wystawa Jacka Malczewskiego | Dzieło Portret A. Br. Gotza Okocimskiego | Wykonanie ol. tekt. | Cena (
)`
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Ślepy faun prowadzony przez dzieci
olej/płótno, 36 x 66 cm
sygnowany l. d.: `J Malczewski`
obraz posiada opinię Agnieszki Ławniczakowej
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret kobiety w fioletowej sukni
olej, deska mahoniowa, 42 x 27,5 cm;
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
olej, płótno, 110 x 74 cm;
sygn. p.g.: JM/Malczewski
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
gwasz, akwarela, na rysunku tuszem, papier, 25 x 15,5 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: J Malczewski
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)