1 zł
2 600 000 zł

CHAGALL Marc (1887-1985)

Chagall, 1977 r.

grafika, okładka "Derriere Le Miroir", nr 225, sygnowany w płycie - Marc Chagall.
Dar osoby prywatnej.

cena wywoławcza: Wykup abonament

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Le Fleuve vert. Zielona rzeka, 1974

oryginalna litografia barwna, 41,8 x 66,6 cm,
podwójna plansza z książki André Pieyre`a de Mandiargues "Chagall", Maeght Éditeur, 1975.
Lit.: “Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier", Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 321, poz. 728.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Para w ogrodzie

litografia barwna, wym. 79 x 55 cm w świetle passe-partout,
sygn. na kamieniu p.d.: Marc Chagall oraz nr .ołówkiem l.d.: I 432 / 500

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Zielona rzeka (1974, Mourlot #728)

niesygnowany
litografia barwna
27.7x56.7 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Ukrzyżowanie, 1950

oryginalna litografia barwna, podwójna plansza z "Derriere le Miroir" nr 27 - 28, Maeght Éditeur, Paryż, 1950,
38 x 55,5 cm,
sygn. na kamieniu p.d.: 1950 Marc Chagall

CHAGALL Marc (1887-1985)

Zielony akrobata

(okładka "Derriére le Miroir" no. 235, Octobre 1979, Mourlot #946)
sygn. na kam.p.d.
litografia barwna
32.3x22.5 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

OFIARA DLA NIMFY (z Dafnis i Chloe), 1961/po 1989

Litografia barwna, papier; 24 x 18,5; 38,5 x 32 (arkusz)
Sygnowany z płyty l.d.: Chagall; pod ryciną ołówkiem l. 78/333; śr. sucha pieczęć z napisem w otoku: MARC CHAGALL Limited - Edition, śr.: S.P.A.D.E.M. | Edition of 333 | * © *, p. sucha pieczęć: Chagall

Praca powstała w 1961 r. (M330). oferowana odbitka pochodzi z limitowanej edycji wykonanej po 1989 r.

CHAGALL Marc (1887-1985)

KLAUNI, 1961/po 1989

Sygnowany z płyty l.d.: Chagall; pod ryciną ołówkiem l. 213/333; śr. sucha pieczęć z napisem w otoku: MARC CHAGALL Limited - Edition, śr.: S.P.A.D.E.M. | Edition of 333 | * © *, p. sucha pieczęć: Chagall

Praca powstała w 1961 r. (M339). oferowana odbitka pochodzi z limitowanej edycji wykonanej po 1989 r.

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Łyżka mleka, 1912 r.

litografia / papier, 18 x 22 cm, sygn.
wydawnictwo Maeght, Paris 1958 r.
darczyńca anonimowy

CHAGALL Marc (1887-1985)

Pantomime

(okładka "Derrière le Miroir" no. 198, 1972, Mourlot #649)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
38x27.4

CHAGALL Marc (1887-1985)

Zakochany skrzypek

akwaforta, akwatinta/papier, 45 x 34 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Marc Chagall` oraz numer edycji l.d.: `16/35`

liczba obiektów: 182