CHAGALL Marc (1887-1985)
grafika, okładka "Derriere Le Miroir", nr 225, sygnowany w płycie - Marc Chagall.
Dar osoby prywatnej.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAGALL Marc (1887-1985)
Okładka Derriére le Miroir (no.132, 1962, Mourlot #355)
niesygnowany
litografia barwna
37.6x27.8 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Wędrowni muzykanci (Chagall Lithographe II, 1963, Mourlot #395)
niesygnowany
litografia 31.9x24.4 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Le Fleuve vert. Zielona rzeka, 1974
oryginalna litografia barwna, 41,8 x 66,6 cm,
podwójna plansza z książki André Pieyre`a de Mandiargues "Chagall", Maeght Éditeur, 1975.
Lit.: “Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier", Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 321, poz. 728.
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna, wym. 79 x 55 cm w świetle passe-partout,
sygn. na kamieniu p.d.: Marc Chagall oraz nr .ołówkiem l.d.: I 432 / 500
CHAGALL Marc (1887-1985)
Wieczór (Verve volej 7, no 27-28, 1952, Mourlot #86)
niesygnowany
litografia
35.4x26.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Akordeonista (Jacques Lassaigne Chagall, 1957, Mourlot #204)
niesygnowany
litografia barwna
23x38.8 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Po zimie (Derriére le Miroir no 198, 1972, Mourlot #651)
niesygnowany
litografia barwna
38x55.7 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Zielona rzeka (1974, Mourlot #728)
niesygnowany
litografia barwna
27.7x56.7 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
niesygnowany
litografia 32x24.3 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
oryginalna litografia barwna, podwójna plansza z "Derriere le Miroir" nr 27 - 28, Maeght Éditeur, Paryż, 1950,
38 x 55,5 cm,
sygn. na kamieniu p.d.: 1950 Marc Chagall
CHAGALL Marc (1887-1985)
(okładka "Derriére le Miroir" no. 235, Octobre 1979, Mourlot #946)
sygn. na kam.p.d.
litografia barwna
32.3x22.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
OFIARA DLA NIMFY (z Dafnis i Chloe), 1961/po 1989
Litografia barwna, papier; 24 x 18,5; 38,5 x 32 (arkusz)
Sygnowany z płyty l.d.: Chagall; pod ryciną ołówkiem l. 78/333; śr. sucha pieczęć z napisem w otoku: MARC CHAGALL Limited - Edition, śr.: S.P.A.D.E.M. | Edition of 333 | * © *, p. sucha pieczęć: Chagall
Praca powstała w 1961 r. (M330). oferowana odbitka pochodzi z limitowanej edycji wykonanej po 1989 r.
CHAGALL Marc (1887-1985)
Sygnowany z płyty l.d.: Chagall; pod ryciną ołówkiem l. 213/333; śr. sucha pieczęć z napisem w otoku: MARC CHAGALL Limited - Edition, śr.: S.P.A.D.E.M. | Edition of 333 | * © *, p. sucha pieczęć: Chagall
Praca powstała w 1961 r. (M339). oferowana odbitka pochodzi z limitowanej edycji wykonanej po 1989 r.
CHAGALL Marc (1887-1985)
Malarz i jego sobowtór (Derrière le Mirroir nr 246, 1981, Mourlot #992)
niesygnowany
litografia barwna
32x47
CHAGALL Marc (1887-1985)
Słońce z czerwonym koniem (Derrière le Mirroir nr 235, 1979, Mourlot #945)
niesygnowany
litografia barwna
30.5x42
CHAGALL Marc (1887-1985)
Wędrujący muzykanci (Chagall Lithographe II, 1963, Mourlot #396)
niesygnowany
litografia
31.8x24.4
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia / papier, 18 x 22 cm, sygn.
wydawnictwo Maeght, Paris 1958 r.
darczyńca anonimowy
CHAGALL Marc (1887-1985)
(okładka "Derrière le Miroir" no. 198, 1972, Mourlot #649)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
38x27.4
CHAGALL Marc (1887-1985)
akwaforta, akwatinta/papier, 45 x 34 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Marc Chagall` oraz numer edycji l.d.: `16/35`