KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.śr.
olej tektura
49.5x64
olej, tektura, 49,5 x 69 cm;
sygn. z lewej na środku: A. Karpiński.
Na odwrocie autorskie potwierdzenie autentyczności i datowanie 1948 r.
Olej, sklejka; 16 x 22 cm
Sygnowany szaro-niebieskim olejem p. d.: A. Karpiński 1922
Na odwrocie sklejki napis ołówkiem (najpewniej autorski): No 47 - 1922 |
Łękawica d. IV. 1922 | mal. A. Karpiński
olej/tektura, wymiary: 30 x 88 cm
sygnowany lewy dół: "A.Karpiński/Kraków 1948"
olej, tektura; 70 x 56 cm;
olej, tektura, 70 x 50 cm; sygn. z lewej: A Karpiński / podst: fotografia
olej, płótno
39 x 72,2 cm
olej, tektura, wym.: 34 x 50 cm
sygn. p.d.: A. Karpiński
olej, tektura, wym.: 49,5 x 35 cm
sygn. p.d.: A. Karpiński
Na odwrocie napis ołówkiem: Mimoza / mal. A. Karpiński / w Krakowie /ul. Floriańska 19/6
olej na tekturze, 35 x 49,5 cm, sygnowany po lewej "A. Karpiński"
olej, tektura, 70 x 56 cm; sygn. p.d.: A. Karpiński 1922; na odwrocie:
napis autorski Sztuka 1923/ Kraków czerwiec oraz oznaczenie F. (w kółku)
olej, tektura, 39,5 x 48,5 cm; sygn. l.: A. Karpiński;
na odwrocie: autorski napis.
Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygn. z lewej strony poniżej osi środkowej obrazu
(nad blatem stołu): A.Karpiński
PORTRET DZIEWCZYNY NA ZIELONYM TLE
Olej, płótno; 36,5 x 27,5 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: A. Karpiński