TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia, 38 x 27 cm
sygn. ołówkiem p.d.: Jan Tarasin
serigrafia,
38,5 x 57,5 cm,
sygnowana pod płytą "Plaża II 19/20 J Tarasin 1979 (89)",na odwrocie nalepka i stemple warszawskiej Galerii Piotra Nowickiego
pastel, papier,
48,5 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu po środku: Jan Tarasin 98
litografia barwna, papier,
20 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Tarasin 60
pastel, tektura,
49,5 x 69,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 99
technika własna,
20 x 18,5 cm,
sygnowana ołówkiem pod odbitką "J.Tarasin 60".
olej na płótnie,
55,2 x 46,2 cm,
sygnowany p.d. "J. Tarasin 74", na odwrocie (na płótnie) "JAN TARASIN/"PRZEDMIOTY"II/1974" i (na krośnie) nalepka Zakładu Stolarskiego B. Bączyka z Łodzi.
gwasz
46x55 cm
akwarela, tusz na kartonie, wym.: 47 x 78 cm,
sygn. p.d.: J. Tarasin 68
Olej na płótnie 95 x 66 cm
Sygnowany l.d. - "Jan Tarasin 89"
serigrafia, papier, 20 x 28 cm;
sygn. i dat. p.d.: JTarasin 91; nr serigrafii w l.d.: 167/200
Olej na płótnie 95 x 65 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Tarasin 88"
akryl, płótno, 130 x 97 cm; sygn.,
dat. i opisany na odwrocie: JAN TARASIN / 1965 / ANTYKWARIAT"
akryl, płótno, 46 x 61
sygn. p.d.: Jan Tarasin 76
na rewersie: JAN TARASIN 76 / "PRZEDMIOTY POLICZONE"
Gwasz na papierze 50 x 35,5 cm
Sygnowany p.d. "J. Tarasin 75"
akwarela,
50x29,8 cm
akwarela, karton,
46 x 54.7 cm
sygn. oł. l.d.: Jan Tarasin 97, na odwr. p.d.: Jan Tarasin 97