ANTO Maria (1937 Warszawa - 2007 Warszawa)
olej/płótno, 115 x 135 cm
sygnowany p.d.: `Maria Anto`
opisany na odwrociu: `MARIA ANTO 1974 "Park" 115 x 135 | Maria Anto 1974`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Maria Anto`
opisany na odwrociu: `MARIA ANTO "MUZY" 50 x 100 | Maria Anto MMVI | 1205`
pastel, tempera, ołówek/papier,
23 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Maria Anto`
opisany na odwrociu
Litografia;
53,5 x 73 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d.: Maria Anto 1973 1.
Litografia;
55 x 77 cm (odcisk płyty)
Litografia;
54,5 x 76 cm (odcisk płyty)
Portrety rzeczy ważnych - Samochód (idzie do nieba)
olej, płótno
60 x 81 cm
olej, płótno,
60 x 81
na odwr. na płótnie napis autorski: Maria Anto 1989 | 947(w kółku); na blejtramie napis: MARIA ANTO 1989 "AUTOP. W BERECIE" 60 x 81 cm. oraz nalepka: 2.MARIA ANTO | Autoportret w berecie | 1989, olej, 60 x 81 cm
olej, płótno, 68 x 100 cm;
sygn. p.d.: Maria Anto; na odwrocie sygn.
olej, płótno, 96,5 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: Maria Anto oraz nr 5 w kółku
Litografia
54,5 x 76 cm (odcisk płyty)
Litografia
55 x 77 cm (odcisk płyty)
Olej, sklejka
60 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Maria Anto 1973
Na odwrocie napis czarnym olejem wykonany przez autorkę: Maria Anto 1973| 587
Litografia
53,5 x 73 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d.: Maria Anto 1973 1
olej, płótno, 68 x 100 cm;
olej na płótnie,
90 x 130 cm,
sygnowany u góry "Maria Anto 1970", na odwrocie, na płótnie, autorskie informacje o obrazie
DRZEWO (DLA UMBERTO ECO), 1994
olej, płótno,
98.5 x 77 cm
sygnowany p.d. (od prawej do lewej): Maria Anto 1994
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Maria Anto 1994; w (kółku): 1011; na blejtramie: MARIA ANTO 1994 "ECO" 100 x 78 cm oraz podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę
olej/płótno,
80,4 x 129,5 cm
sygn. i dat. p.d.: `Maria Anto 1972 r.` opisany na odwrocie
olej, płótno
78 x 100 cm;
sygn. u dołu: MARIA ANTO
na odwrocie napis na blejtramie: MARIA ANTO "ZAĆMIENIE" 78 x 100 na płótnie: Maria Anto MMV
oraz numer 1182
olej, płótno,
100 x 120 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Maria Anto 1970,
opis autorski na blejtramie