KAMIEŃSKI Antoni (1860 - 1933)
Węgiel, pastel, papier; 61,5 x 46,5 w świetle
Sygnowany l. d.: A. Kamieński
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier
62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Kamieński ....
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier, 48 x 33 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A Kamieński/1902
Stanisław Witkiewicz, 1895 1914
akwaforta, wym.: 490 x 295 mm,
sygn. oł. p.d.: A. Kamieński, Zakopane 1895, Paryż 1914
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier,
48 x 33 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A Kamieński/1902
Gwasz, ołówek, papier, 9,5 x 8 cm; w św. p.-p.
Sygn. l.d.- Kamieński Antoni.
Opisany u góry.
ołówek, tusz, gwasz, papier, 10 x 8 cm; (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: AKamieński 1898 r
węgiel, kredki, papier kremowy żeberkowy, 62 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: AKamieński / 1919