ZIEMSKI Jan (1920-1988)
olej/ceramika, wys.: 6 cm, śr.:22,5 cm
opisany na odwrociu: 'JAN ZIEMSKI 1977'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna/płyta pilśniowa, 61,5 x 50,8 cm
na odwrociu sygnowany i opisany: 'Jan Ziemski | Lublin'
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia/papier, 40,5 x 28,5 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Ziemski Lublin'
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, 50 × 70 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI 1969 r.
oraz nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z opisem pracy
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
Z cyklu Metamorfozy - tryptyk, 1980
olej/płótno, 70 x 175 cm
sygn. na odwrociu: Jan Ziemski / Lublin / 1980
wyst. i repr.: Jan Ziemski 1920-1988, Galeria Stara Lublin, 2003, jako wł. Danuty Ziemskiej
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
Trzy białe koła, l. 80-te XX w.
olej/płyta, 100 x 41,5 cm
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
olej, technika własna, płyta, 61 × 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie: JAN ZIEMSKI/1975 r.
Oraz nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z opisem pracy
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
olej/płyta, 100 x 41,5 cm
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
olej/płótno, 70x175 cm
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
tech. własna, płyta, 49 x 67 cm
niesygn.
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
tech. własna, płyta, 49,5 x 48,5 cm
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
olej, technika własna, 60 × 60 cm
na odwrocie: JAN ZIEMSKI/1970r.
oraz naklejka z Biura Wystaw Artystycznych z z Lublina z tytułem pracy i datą powstania
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia, brystol naklejony na tekturę; 67 x 45,1 cm w św. p-p.
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
na odwrociu sygnowany i opisany: `Jan Ziemski | Lublin`
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
monotypia, papier; 67 x 47 cm w św. p-p.
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
Technika własna, płyta pilśniowa, 51x61 cm,
sygn na odwrocie: Jan Ziemski Lublin
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, płyta; 61x70 cm
opisany na odwrocie: Jan Ziemski/ Lublin
etykietka: Jan Ziemski / Interferencje-1966
r.
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
sygnowany na odwrociu: `Jan Ziemski Lublin`
Estymacja: 3 500 - 4 500 zł
ZIEMSKI Jan (1920-1988)
technika własna, płyta; 61 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Jan Ziemski / Lublin
Estymacja: 32000 - 35000 PLN