ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno; 110 x 46 cm
sygnowany l.d.: "Rajmund Ziemski 90.", na odwrocie: "Rajmund Ziemski 21/90 | 110 x 46"
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany l.d.: 'R. ZIEMSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
'R. ZIEMSKI | PEJZAŻ 6/64 | 80X65'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 125,5 x 45 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'ZIEMSKI 62'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 50/62 | 125X45 | 1962' oraz nalepka z domu aukcyjnego Agra-Art w Warszawie
- Kobzdej, Lebenstein, Tchórzewski, Ziemski, Galerie [Alice] Pauli, Lozanna, czerwiec-lipiec 1963
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, tusz/papier, 64,7 x 49,7 cm
datowany p.d.: '16 - 10 - 74'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Kompozycja abstrakcyjna, 1979 r.
olej/papier, 54 x 61,5 cm
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Kompozycja abstrakcyjna, 1975 r.
flamaster, papier milimetrowy, 21 × 15 cm
sygn. i dat. p.d.: R. Ziemski 75
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz, tusz, papier, 68,5 × 48 cm w świetle passe-partout
dat. p. d.: 24-VII-66
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akryl/płótno, 110 x 45 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'RAJMUND ZIEMSKI 75'
na odwrociu opisany: 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 31/75 | 110X45' i nalepka wystawowa
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akryl/płótno, 110 x 45,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'RAJMUND ZIEMSKI 76.'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 30/76 | 11X45'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej, płótno, 82 x 65 cm
sygn. p.d.: R. ZIEMSKI 70
opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI 82 X 65 PEJZAŻ 27/70
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/płótno, 140 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: '61 | R. ZIEMSKI'
opisany na odwrociu: 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 88/61 | 140 x 50 | 1961'
na odwrociu, na blejtramie dwie naklejki wywozowe z opisem obrazu: z DESY oraz z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych "'Zachęta" w Warszawie z nazwą wystawy: "Wystawa malarstwa do Egiptu" i datą: '1964'
na odwrociu naklejka z numerem '204' i wymiarami obrazu poniżej
- Wystawa malarstwa polskiego w Egipcie, 1964
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akryl, gwasz, olej/płótno, 130,5 x 80,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'RAJMUND ZIEMSKI | 72'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 23/72 | 130X80'
na odwrociu nalepka wywozowa Desy do Dusseldorfu oraz nalepka wystawowa
- Rajmund Ziemski. Malarstwo, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2010
- "Kunst aus Polen", Duesseldorf-Dortmund, 1982/1983
- Rajmund Ziemski. Malarstwo, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2010, s. 98 (il.)
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz/papier, 47,7 x 24 cm
p.d.:'7 -XI - 61'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
olej/tektura, 72,7 x 51 cm
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
gwasz/papier, 64,2 x 42,5 cm
datowany l.d.: '20 - XI - 74'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
technika mieszana/papier, 65 x 50 cm
opisany l.d.: '5.10.75.'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
akwarela, tusz/papier, 62 x 45 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu sygnowany oraz dedykacja: 'Drogiej Barbarze | Rajmund | 17-XI-1962'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
monotypia/papier, 35 x 25 cm (zadruk)
sygnowany długopisem śr.d.: 'R. Ziemski'
sygnowany i datowany na płycie p.d.: '6.2.94. R ZIEMSKI'
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
KOMPOZYCJA, 1970 [Wariacje na temat judaików]
piórko, tusz, akwarela, gwasz na papierze, 65 x 50 cm, sygnowany l.d. "RAJMUND ZIEMSKI"
i datowany p.d. "11-XII-70".