LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta (ur. 1926, Przemyśl)
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: D. Leszczyńska-Kluza 1980
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna (olej), karton;
49,5 x 34,3 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 6.I.59 (czarną farbą), poniżej ołówkiem Danuta Leszczyńska - Kluza
olej na płótnie, 105 x 45 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu
Olej, tektura; wym.: 69 x 56,5 cm; sygn. na odwrocie: Danuta Leszczyńska-Kluzowa. Praca ze zbioru F. i B. Kędziorków (na oprawie opis kolekcjonerski).
techn.własna/papier, 19,7 x 15,3 cm
sygn. na passe-partout Danuta Kluza
tusz, gwasz, papier,
49 x 30 cm;
sygn. p. d.: Danuta L. Kluza 1956
akwaforta, akwatinta/papier
23 x 12 cm
Akwaforta;
wym.: 640 x 490 mm;
sygn. p.d.: Danuta Leszczyńska--Kluza 1968; l.d. tytuł.
Technika mieszana;
wym.: 69,5 x 49,3 cm;
sygn. na odwrocie: Danta Leszczyńska-Kluza VII 1991 Pologne.
Kuszenie Św. Antoniego 1979 r.
Akwaforta / papier
49 x 38,5 cm,
sygn.
olej na kartonie,
49,5 x 34 cm,
sygn. p.d.: D. Leszczyńska-Kluza 1959
oraz na odwrocie: Danuta Leszczyńska Kluza
Technika mieszana, papier,
56 x 50,5 cm,
sygn. l.d. i p.d.: Danuta Kluza 1973
Technika własna, papier naklejony na płytę;
wym.: 77 x 52 cm; datowany i
sygn. na odwrocie.
tech. własna/papier,
49,7 x 34,4 cm
sygn. na odwrociu Danuta Leszczyńska-Kluza
tech. własna/papier,
19,7 x 15,3 cm
sygn. na passe-partout Danuta Kluza 1953
akwaforta
39 x 50 cm
Akwaforta
wym.: 640 x 490 mm
sygn. p.d.: Danuta Leszczyńska-Kluza 1968; l.d. tytuł.
TECH. WŁASNA
38x21.5
1957
SYGN. NA ODWROCIE DANUTA LESZCZYŃSKA-KLUZA
wym.: 77 x 52 cm;
datowany i sygn. na odwrocie.