KOWALSKI Piotr C. (ur. 1951, Mieszków)
rdza, kolaż, płótno, 25x30 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "DWIE PIŁY" tech. rdza na płótnie form. 25x30 cm rok. 2013/2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
techn. mieszana, płótno, 73x99 cm
opisany na odwrocie: KOWALSKI/1991/MIXTE/73X99/"DWIE WYSPY albo JEDNA"
olej, muszle, piasek, zapalniczka, płótno; 82x102 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "DĄBKI I" FOR 82x102 cm (z ramą) tech. własna na płótnie, rok. 2001 i 2008
Pocztówka z Nienawiszcza albo..., 2013
palisander/heban/patyna czasu/tusz/znaczki pocztowe/zdjęcia/flamaster/tekst na taśmie samoprzylepnej/deska, 24x36x2 cm
Estymacja: 500 - 700 zł
olej, kawałek plaży, płótno, 77x64 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI UNIEŚCIE - 1 maja 2000 rok olej + kawałek plaży na płótnie 64x77 cm
z cyklu Obrazy przejściowe i obrazy przejezdne: Kołobrzeg, Poznań, Gołdap, 2005-2010
błoto, płótno, działanie natury, 2005-2010, 205x60x3 cm
sygn. na licu pieczęcią autorską, opisany na odwrocie
Zdążyć z pomocą z cyklu Obrazy dla wszystkich, 1995-2010-2012
Olej/płótno/ziemia/kolaż, 73,5x92,5 cm., autorska rama
sygn. i opisany na odwrocie /PIOTR CE OBRAZ MALOWANY W WIŚNICZU NOWYM oraz w Nienawszczu w 2010 r. OLEJ + ZIEMIA NA PŁÓTNIE z cyklu OBRAZY DLA WSZYSTKICH/
obiekt, technika własna, 9x35 cm
Kazimierz Dolny, 10.09.2009, 2009
250x60 cm
tech. ślady turystów naniesione na płótno, na rynku w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Ślad obrazu 7 malowanego na sztaludze, 1990 r.
olej, collage/płótno, 97,5 x 130 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Piotr C. Kowalski - 1990
"Ulica Kasprzaka w Poznaniu w dniu 8.08.2003 w godz. 10.04-14.00"
ślady opon, płótno bawełniane zagruntowane na biało, fragment,
215x72 cm