KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
cienkopis, papier, 25 x 17 cm;
sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
piórko, tusz, papier, 25,2 x 17,2 cm; sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970; praca pochodzi z teki Bogdana Chorążuka wydanej przez Galerię Foksal
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
piórko, tusz, papier, 25,2 x 17,2 cm; sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
technika własna/płyta,. 70 x 100 cm
dar artysty
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
Para rysunków - Kompozycje, 1970
piórko, tusz, papier,
25,2 x 17,2 cm oraz 25,2 x 16,1 cm (w świetle passe-partout);
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
olej, plótno naklejone na deske, technika wlasna,
70 x 100 cm
na odwrocie na desce napis: Male bóle / On | Koji Kamoji 1999-2001; nalepka z wystawy w Galerii Art Consulting (20 I - 28 II 2001)
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
rysunek, papier, 25 x 17 cm;
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
rysunek, papier, 25 x 17 cm;
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
dwa rysunki, piórko, tusz, papier,
sygn. i dat. u dołu: K. Kamoji 1970.
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
piórko, tusz, papier,
24,5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: K. Kamoji 1970 (ołówkiem)
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
Olej, relief drewniany na sklejce
53 x 153 cm
Sygnowany na odwrocie - "KOJI KAMOJI"
Literatura - Koji Kamoji, Łódki z trzciny i inne prace, kat. wyst., CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa XI-XII 1997, s. 47 (reprodukcja).
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
KAMOJI Koji (ur. 1935, Tokio)
tusz na papierze, 25 x 16 cm
sygnowana p.d.: "Koji Kamoji 1970"