JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej na tekturze, 40 x 50 cm, sygnowany p.d. "Wład. Jarocki".
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROCKI Władysław (1879-1965)
akwarela, papier; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ołówkiem: Wł. Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
W DRODZE DO KOŚCIOŁA, ok. 1910
olej na tekturze, 13 x 22 cm,
sygnowany l.d. "Wład. Jarocki".
JAROCKI Władysław (1879-1965)
HUCULI w ZIMOWY NIEDZIELNY PORANEK
olej na tekturze, 19,5 x 28,8 cm,
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, tektura; wym.: 80 x 64 cm; sygn. l.d. Wład. Jarocki / 915.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, płótno
90,5 x 68 cm
sygn. p.d.: Wład. Jarocki
Na odwrocie trudne do odczytania nieczytelne stemple z wyraźniej odbitym słowem: BYDGOSZCZ. Na dolnej listwie krosna ślad stempla i ołówkowy, częściowo czytelny napis: Wład. Jarocki /.../
JAROCKI Władysław (1879-1965)
autolitografia barwna, papier; 32,4 x 24,2 cm
Grafika z: “sztuka" Lwów 1911
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej/tektura, 32 x 44,5 cm
sygnowany l.d.: 'Wł. Jarocki'
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Barbakan i Brama Floriańska, 1925
autolitografia, papier; 29 x 37 cm;
z teki "Kraków"
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej, płótno, 95 x 120 cm,
sygn. l.d.: Wł. Jarocki 1931
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej/tektura, 48,5 x 68,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wł Jarocki 912`
na odwrociu papierowa naklejka wystawowa z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z 1912 r. z opisem obrazu
- Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie, 1912 r.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Widok na Kraków z Akademii Sztuk Pięknych
akwarela, papier; 38,5 x 59cm;
sygn.p.d.: Wład Jarocki
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, tektura;
wym.: 80 x 64 cm;
sygn. l.d. Wład. Jarocki / 915.
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura, 50 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wł. Jarocki
na odwrocie stempel z krakowskiego Salonu Artystów Malarzy Polskich z Gwarancją autentyczności
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
JAROCKI Władysław (1879-1965)
olej na tekturze, 50 x 70 cm,
sygnowany p.d. "Wł. Jarocki"
Na odwrocie dwie pieczątki Salonu Artystów Malarzy Polskich w Krakowie /ul. Urzędnicza 48 /z odręcznie wypełnionymi informacjami o obrazie (tam tytuł "Z kościoła") oraz "Gwarancja autentyczności".
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Olej, tektura; 30 x 39,5 cm
Sygnowany l.d.: Wład Jarocki 1912
JAROCKI Władysław (1879-1965)
Barbakan i Brama Floriańska w zimie
(z teki "Kraków. Sześć Autolitografii", 1928)
sygn. dat. na kamień p.d.
litografia barwna
30.2x37.7