SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 21,3 x 30,8 cm
Sygnowany p.g.: A.Setkowicz 916.
akwarela/papier, 26,5 x 45,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: `A. Setkowicz`
olej, płótno
33.5 x 52 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
sygn. l.d., akwarela, papier, 16x31
sygn. l.d., akwarela,papier, 17.5x30
akwarela, papier, 17 x 32cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 17 x 33cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 16 x 31cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
na odwrocie pieczęć: Salon Obrazów / Artystów malarzy polskich / R. Kukin / Katowice, ul. 3-go Maja 29
Ilustracja do Legendy Tatr, 1914
olej, tektura, 36 x 23,5cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz (1)914
olej, płótno
39.5 x 49.5 cm
sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno naklejone na tekturę, 34,6 x 48,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
sygn. p.d., akwarela, papier, 36x56 cm
akwarela, papier, wym.: 34 x 23 cm,
sygn. l.d.: "A. Setkowicz"
Myśliwi na saniach, 1913 r. (?)
olej/płótno, 40,5 x 49,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A Setkowicz 1913 (?)`
akwarela, papier, 16 x 32 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Olej, płótno naklejone na tekturę; 48 x 97 cm
Sygnowany l. d.: A. Setkowicz