AUTOR nierozpoznany, XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno (dublowane), 81,5 x 111 cm
" - porównaj: Katalog zbiorów Ludwika Gocla. Powstanie listopadowa i Wielka Emigracja. T. 2. Obrazy olejne, rysunki, akwarele, grafika, Muzeum Historyczne m. st. Warszawy, oprac. I. Tessaro-Kosimowa, Warszawa 1987, poz. 469, 470, 471
- porównaj: J. Skowronek, I. Tessaro-Kosimowa, Warszawa w powstaniu listopadowym, Warszawa 1980, poz. 88
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
gwasz, ołówek/papier, 20 x 14 cm
na odwrociu pieczątki celne i napis odręczny: 'Własność | Zofji Knobloch | Supraśl 4go Maja 1921 r.'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/deska, 27 x 21 cm (w świetle ramy)
sygnowany nieczytelnie l.d.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Madonna z Dzieciątkiem i św. Janem Chrzcicielem
olej/płótno (dublowane), 62 x 48 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Szkice kompozycyjne - Madonna z Dzięciątkiem i scena mitologiczna
olej/płótno, 30,5 x 36 cm
na odwrociu płótna pieczątka ze składu przyborów malarskich - Monachium (?)
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 69 x 98 cm
datowany d.śr: 'R. 1835'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno (dublowane), 91,5 x 64 cm
opisany l.d.: 'Julian Karski kumendurujący kawaleryją woisk polskich w Bitwie pod Kaliszem dnia 13-go Wrzesi.z odniesionych ran zakończył ży[cie]. A.D.1831 r.'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Mężczyzna w konfederatce, około 1848 r.
olej/płótno, 68,5 x 56,2 cm
napis na odwrociu: 'Munchen 15 Febr. 1849'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno naklejone na deskę, 26,3 x 44 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/sklejka, 55,5 x 45 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 66 x 60,5 cm
sygnowany p.d. trudno czytelnie
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Portret siedzącego mężczyzny, XIX w. r.
kredka/papier, 49 x 31 cm
sygnowany p.d.: 'EG'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 39,5 x 36 cm
na krosnach napis ołówkiem: 'Portrait angebl. Lord Byron, gek. Rom 1893 15 Frs.'
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/tektura, 21 x 15,5 cm
na odwrociu opis cyrylicą
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno, 38,2 x 62 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Król pije, kopia według Jacoba Jordaensa, XIX w.
olej/płótno (dublowane), 75 x 101 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Miniatura z wizerunkiem Chopina
tempera/kość, 8,5 x 6,3 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno dublowane, 62 x 52 cm