DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej na płótnie,
47,5 x 72 cm,
sygnowany l.d. "St.Dębicki"
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej, płótno
74 x 147 cm
Sygnowany p.d.: Stanisław Dębicki | Kołomyja 1887
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Akwarela, papier,
11 x 41 cm
sygn. l.d.: Dębicki i p.d.: Babia Góra
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Muzyka, Dramat, Balet -szkice do plafonu Teatru Lwowskiego
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier,
13,5 x 11 cm (we wspólnej oprawie)
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
PORTRET MŁODEGO MĘŻCZYZNY, ok. 1920
Gwasz, pastel, tektura
53, 5 x 45,3 cm
Sygnowany czarną kredką p. d.: ST Dębicki
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Olej, płótno,
47,7 x 72,2 cm
Sygnowany brązowym olejem z lewej u dołu: St Dębicki
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Muzyka, Dramat, Balet -szkice do plafonu
w foyer Teatru Lwowskiego
13,5 x 11 cm (we wspólnej oprawie);
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej na płótnie naklejonym na tekturę,
21 x 14 cm,
sygnowany l.d. "StDębicki", na odwrocie (na ramie) nalepka Muzeum Narodowego w Gdańsku z wystawy: Kolekcja pakoska - wokół krakowskiej "Sztuki" IX.2001-I.2002
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej, płótno naklejone na tekturę;
39,5 x 51,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Dębicki z Makarewicz 895;
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej, płótno,
74 x 147 cm
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
olej, płótno 115,5 × 68
sygnowany na dole po prawej: "St. Dębicki"
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
akwarela na kartonie naklejonym na tekturę 21,4 × 28,5
sygn. lewy dół: "St. Dębicki"
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
DĘBICKI Stanisław (1866-1924)
Olej, płótno, 47,7 x 72,2 cm