SAPETTO Marek (1939 - 2019)
Krzyk, ok. 1982 r. - z cyklu Obrazy walizkowe
tempera/płótno,
46 x 38 cm
sygnowany p.d.: `Sapetto`
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
Zadymiony Yves Klein, z cyklu Czyste Ręce1985
technika mieszana, płótno,
65 x 45 cm;
sygn. i dat. p.d.: M. Sapetto 85
opis na odwrocie: Tytuł: "Zadymiony / Yves Klein" / akryl, tech./ miesz./ 1985 r. / Marek Sapetto / Warszawa
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno,
150 x 120 cm
sygnowany p.d.: Sapetto 78 r
na odwr. na płótnie napis: "Bieg po zdrowie" | akryl | 150 x 120 cm. | 1978 r. | Marek Sapetto | W-IV 2
nalepka informacyjna CBWA....Festiwal 78.
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
Z CYKLU "OBRAZY WALIZKOWE"
tempera/płótno,
46 x 38 cm
sygn. p. d.: `"Wnętrze" Sappetto`
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej/płótno,
całość 116 x 179 cm, skrzydło 89 x 116 cm
sygn. na odwrocie: `M.SAPETTO / (warszawa)`
napisy BWA na odwrocie
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
Strach artysty przed pajacem, 1978
tech. własna, 70x40
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno, 97 x 97 cm;
sygn. śr.d.: Sapetto 1980
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
technika mieszana, 80 x 100 cm;
sygn. p.d.: Sapetto 1968
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno, 150 x 120 cm;
sygn.: p.d.: Sapetto 78
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno,
150 x 130 cm
sygnowany p.d.: "Malowanie wnętrza" Sapetto 87 r
Na odwrocie na płótnie napis: Tytuł: "Malowanie wnętrza" | 150 x 130 cm | akryl | 1987 r. | Marek Sapetto | Warszawa
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno, 150 x 130 cm
sygn. i dat. p.d.: "Malowanie wnętrza" Sapetto 87
na odwrocie napisy autorskie: Tytuł: "Malowanie wnętrza" / 150 x 130 cm / akryl 1987 r. / Marek Sapetto / Warszawa
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno, 97 x 97 cm;
sygn. i dat. po środku: Sapetto 1980 r.;
na odwrocie napis: Tytuł: "Czwarta wolna sobota" / akryl / 1980 rok / 97 x 97 cm / Marek Sapetto / Warszawa
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. l.d.: Krzyż kwietny;
p.d.: Sapetto;
na odwrocie napis: Krzyż kwietny /akryl / 100 x 81 cm / Marek Sapetto / replika obrazu z 1983 r.
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
technika mieszana, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Sapetto 1968;
na odwrocie napis: Tytuł: "Głupi Franek" / replika / tech. mieszana / 80 x 100 cm / Marek Sapetto / Warszawa
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej, płótno, 180 x 149,5 cm;
sygn. p.g.: Marek Sapetto, w l.g. napis: Baldachim
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej, płótno, 115,5 x 145,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: MAREK SAPETTO
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej, płótno, 110 x 126 cm;
sygn. i dat. p.d.: Sapetto 1972 r.,
na odwrocie napisy autorskie
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno,
120 x 79.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis: Tytuł: "Na plenerze" | format: 120 x 60 | tech. akryl | rok 1973 | autor: M.Sapetto | Wa-wa; na blejtramie nalepka: Stadtische Kunsthalle Mannheim| Kunstler: Marek Sapetto | Titel: Auf dem Pleinale, 1973 Ausstellung 03.11 - 2.12 1973 nr 62
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
akryl, płótno,
38 x 46 cm
sygnowany p.d.: Sapetto; l.d.: "Wielka szarość"
Na odwrocie na płótnie napis: "Wielka Szarość" replika obrazu z 1967 r. 130 x 160 cm | akryl, płótno | 2006 r. Marek Sapetto
SAPETTO Marek (1939 - 2019)
olej, akryl, płótno,
89 x 130 cm
Na odwrocie na płótnie napis: Tytuł: "A ja ciebie skreślam" | format: 89 x 130 cm | rok 1973 | techn. Mieszana (olej, akryl) | autor: Marek Sapetto | Warszawa