GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
sygn. dat. na odwrociu
akryl, relief, płyta
70x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/papier naklejony na płytę, lakierowana płyta pilśniowa, 35 x 35 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ GIERAGA | KWADRATY I | TECH. WŁASNA | 35 x 35 | 2005'
na odwrociu nalepka wystawowa z domu aukcyjnego Rempex w Warszawie
sygn. dat. na odwrociu
technika mieszana,
płyta 70x70 cm
linoryt, 17.50 x 14 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'Muza I e'a3 Andrzej Gieraga '87',
* praca podlega opłacie Droit de suite
technika własna, akryl, płyta, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA | WERTYKALNY I 80 X 80| TECH. WLASNA / AKRYL | 2008
technika własna
90 x 90 cm
akryl, drewno lipowe/płótno naklejone na płytę, 120 x 100 cm
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy: 'ANDRZEJ | GIERAGA | OBRAZ LXXXVIIa | WYM. 120 x 100 | TECH. MIESZANA | ROK 1988'
akryl/płótno naklejone na płytę pilśniową, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ | GIERAGA | OBRAZ CLXXVII | WYM. 100 X 100'
- kolekcja prywatna, Francja
technika własna/papier, 15 x 12 cm (wycisk)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Bez tytułu"/ 26/50 / Andrzej Gieraga/88
mezzotinta, akwatinta, relief/papier, 15 x 11,8 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Czerń i biel IV"/ 41/50 / Andrzej Gieraga/87
litografia/papier, 68 x 48 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: 'LITOGRAFIA 4/15 "USKRZYDLENIE" ANDRZEJ GIERAGA 1977'
akryl, tektura, płyta, 95 x 95 cm
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA, DWA KWADRATY C, PŁYTA, TEKTURA, AKRYL, 95 X 95 CM, 2015
akryl, płyta, 100 x 80 cm
sygn. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA, PROGRESYWNY XXI, PŁYTA, AKRYL, 100 X 80 CM, 2011
sygn. dat. na odwrociu
technika mieszana, płyta
70x70 cm
akryl/pilśnia, 50 x 50 cm
sygn. dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / OBRAZ Z LINIAMI / PŁYTA, AKRYL, 50 X 50 cm / 2014
Mezzotinta; wym.: 675 x 545 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga 1993, l.d. tytuł, śr.d. nr 3/50. Geometryzujący abstrakcjonista kreuje takie modele świata, które są tym doskonalsze im bardziej są zredu- kowane do prostych układów form. Odrzuca subiektywizm na rzecz uniwersalizmu wypowiedzi, wyzbywa się treści literackich, ogranicza kolor do gamy achromatycznej pomiędzy bielą a czernią.
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płyta
90x68 cm
akryl, relief, płyta, 70 x 70 cm,
sygn. i dat. na odwrociu