DAWSKA Maria (1909-1993)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKA Maria (1909-1993)
akwarela, gwasz, papier,
56 × 38,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Maria Dawska 74
Estymacja:2 000 - 3 000 zł
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej, płyta pilśniowa; 61 x 47 cm;
Na odwrocie napis: "Bajki malowe / Babie lato" / 61 x 48
DAWSKA Maria (1909-1993)
akwarela, papier, 30 x 41,5 cm,
sygn. l.d.: Długopole i p.d.: Maria Dawska
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej, płyta;
61 x 47 cm;
synd. i opis (ołówkiem) p.d.: Maria Dawska / Bajki Malowane
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej, papier naklejony na płótno, 73 x 73 cm;
sygn. l. d.: Maria Dawska 71
DAWSKA Maria (1909-1993)
DAWSKA Maria (1909-1993)
DAWSKA Maria (1909-1993)
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej/papier, 27,5 x 18,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: `Maria Dawska`
DAWSKA Maria (1909-1993)
Laleczki - z cyklu Malowane bajki, ok.. 1950-57 r.
olej/płyta pilśniowa,
61 x 48 cm
sygn. p.d.: `Maria Dawska`
na odwrocie napisy autorskie (?): `MD / MALOWANE BAJKI / 1950-57`
DAWSKA Maria (1909-1993)
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej, gwasz/papier
27,5 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: `M.D.`
DAWSKA Maria (1909-1993)
sygn. l.d.
akwarela, tusz, tektura
28x19 (w świetle passe-partout)
DAWSKA Maria (1909-1993)
gwasz, ołówek, papier
28 x 19 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Maria Dawska
DAWSKA Maria (1909-1993)
gwasz, papier,
28 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Maria Dawska
DAWSKA Maria (1909-1993)
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej, papier; 28 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Maria Dawska
DAWSKA Maria (1909-1993)
sygn. p. d.: Maria Dawska
DAWSKA Maria (1909-1993)
olej, płyta pilśniowa,
96 x 64 cm;
sygn. p. d: Maria Dawska
sygnatura powtórzona na odwrocie