ALCHIMOWICZ Kazimierz (1840-1916)
Studium głowy starca z siwą brodą
olej, płótno dublowane, 65 x 53 cm;
Na odwrocie napisy:
na krośnie - Studjum Alchimowicza z 1875 r. oraz na płótnie przeniesiony przez konserwatora
po dublażu podpis artysty: Alchimowicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 188,5 x 116,5 cm;
sygn. l. d.: K. Alchimowicz 1885
Olej, płótno; 63 x 78 cm
Sygnowany p.d.: K. Alchimowicz 1905
olej, płótno,
62.8 x 77 cm
sygnowany p.d.: K. ALCHIMOWICZ | 1905
olej, płótno dublowane
sygn. l.d.: K. Alchimowicz 1878 Warszawa.
wym.: 100 x 71 cm
Na odwrocie nalepiona karta z opini Feliksa Kopery z 1946 r.
olej, płótno, 63 x 77 cm;
sygn. p. d.: K. Alchimowicz.
olej na płótnie, 24 x 38 cm
sygnowany ukosem p.d.: "K. Alchim/ 1892"
ekspertyza Jerzego Sienkiewicza