MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 39 x 57,5 cm;
sygn. l. d.: R. Malczewski (obraz bez ramy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 35 x 50 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski "Waskesin" - 43
na odwrocie napis autorski: Waskesin, Prince Albert N. Park / Saskatchewan
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
32,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie odręczne potwierdzenie autentyczności, wystawione przez syna artysty, Krzysztofa Malczewskiego z dn. 18. XII. 2002
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura, 24,5 x 30 cm;
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu czarną kredką,
papier, 34,2 x 24,6 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski. jasper - 43.;
na odwrocie nalepka: Entrance to the C.N.R. Lodge / Jasper, National Park.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier; 34 x 48,5 cm
Sygnowany l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
34,3 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
21 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, gwasz, papier; 53,5 x 37,5 cm w świetle passe-partout
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 54 x 37,5 cm (w świetle passe partout);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier,
34 x 49 cm (w świetle passe partout);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 35 x 49,5 cm;
sygn. l.d.: Rafał Malczewski;
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 37 x 55cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
papier, 56 x 37,5 cm;
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 32 x 47,5 cm (w świetle passe partout)
sygnowany l. d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno, 77 x 102,5 cm;
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier; 56,3 x 40,2 cm
przy sygnaturze dostrzec można zarys trudno czytelnej daty 1956.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)