LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis, papier; 32 x 29 cm (w świetle oprawy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
piórko, tusz, papier milimetrowy;
56,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Lebenstein1956? [sic!]
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis/papier, 22 x 15 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz/papier, 21 x 27 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JL 60', opisany l.d.: 'mariage'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz/papier, 65 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LEBENSTEIN 60'
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej/płótno, 80 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `LEBENSTEIN 60`
na odwrociu zachowana fragmentarycznie nalepka galeryjna
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografie z teki "Carnet Incomplet", 1966
3 litografie z teki "Carnet Incomplet", m.in.: Ballon-Baba (
sygn. na pl.: J.L.); Mythe en commun; Scène Champêtre; prace nie
sygn.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz pióro, papier kremowoszary
22 x 15,7 cm (w świetle passe-partout)
sygn tuszem p.d.: Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz, papier milimetrowy; 37 x 28 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Lebenstein 56
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika mieszana, deska, 112 x 42 cm,
sygn.p.d. Lebenstein 63
na odwrocie: 112 x 42 | LEBENSTEIN 63`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz, papier, 25 x 44.5 cm w świetle oprawy,
sygn. l.d. 63
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz, papier, 26.5 x 44.5 cm w świetle oprawy,
sygn.l.d. Lebenstein 63
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Lebenstein 64`
na odwrociu opisany: `Lebenstein | "Rapt" | 1964 | format 40p`
oraz nalepki galeryjne: CASA D`ASTE DATRINO z opisem obrazu, pieczęć galerii Galatea i nalepka transportowa
- Dom Aukcyjny Datrino, Turyn, 6-7.04.1974 ("Aukcja obrazów mistrzów współczesnych", poz. 227)
- Dom Aukcyjny Artcurial, Paryż, 27.10.2004
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
- Galleria d`arte Galatea, Turyn 1970
- Rozmowa z Janem Lebensteinem, rozmawia Jerzy Stajuda, "Współczesność" nr 7 - 8, 27.04.1965, s. 1 (il.)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Serigrafia, papier; 33,5 x 24 cm
Sygnowana ołówkiem p.d.: 52/100 Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do Folwarku zwierzęcego, 1974 r.
litografia barwna/papier, 69 x 49 cm
sygnowana ołówkiem p.ś.: `Lebenstein 74`, l.ś.: `E.A.`
opisana u dołu: l.d.: `E.A`, `dn. 8. 5. 76 Drogiemu prof. A Szafowi z wyrazami szacunku Lebenstein`, p.d.: `Lebenstein 74`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia kolorowana/papier, 47,5 x 49 cm
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: `Lebenstein 73`, l.d.: `31/100`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna/papier, 45,5 x 45,5 cm
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: `Lebenstein 75`, l.d.: `5/100`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, 1985 r.
litografia barwna/papier, 30 x 49,5 cm
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: `Lebenstein 85`, `107/150`