RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, miękki werniks, wym.: 225 x 298 mm,
sygn. oł. p.d. (słabo czytelna), po lewej dedykacja autorska.
akwaforta, akwatinta, papier,
19,5 x 14,5 cm;
sygn.p.d.: Jan Rubczak (...)
akwaforta, wym.: 24, 5 x 27 cm
sygn. na płycie l.d.: Skałka akwaforta oryginalna Jana Rubczaka; p.d.: Nakład Tow. Przy. Sztuk Pięknych w Krakowie 1908 r.
olej, płótno,
55.5 x 70.5 cm
sygnowany p.d.: Rubczak
Na krosnach stempel krakowskiego zakładu ISKRA & KARMAŃSKI.
PEJZAŻ Z DWOREM W MODLNICY 1910 r.
Olej na płótnie 73 x 92,5 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Rubczak / 910"
Rynek Krakowski ( Wieża Ratuszowa i wieżyczki Kościoła Św.Wojciecha)
akwaforta, wym.: 85 x 170 mm, sygn. oł. p.d.
akwaforta, wym.: 140 x 97 mm, sygn. oł. p.d.
akwatinta, akwaforta, wym.: 240 x 300 mm, sygn. oł. p.d.
akwaforta, wym.: 90 x 120 mm, sygn. oł. p.d.
Paryż - dzielnica gałganiarzy 1907 Paryż,
akwaforta, wym.: 85 x 190 mm,
sygn. dat. oł. p.d.
Łodzie na przystani, początek lat dwudziestych XX wieku
olej, tektura; 31 x 41 cm
sygnowany po lewej stronie na dole: Jan Rubczak
Lata 20-te XX w.
Olej na płótnie 51 x 72 cm
Sygnowany p.d. - "Rubczak"
akwaforta, 18,5 x 19,5 cm,
sygnowana p.d. ołówkiem "Jan Rubczak", na odwrocie ołówkiem "Drzewa w śniegu. / 30.", papier ze znakiem wodnym
akwaforta, miękki werniks, 24 x 30,5 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "Jan Rubczak", na odwrocie napis ołówkiem"Wawel nocą Kraków / 40", papier ze znakiem wodnym "[ARC]HES"
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
akwaforta, wym.: 30 x 25,5 cm
sygn. p.d.: Jan Rubczak
olej na płótnie,
68,5 x 80,5 cm,
sygnowany p. d. "Rubczak"
akwaforta 175 x 200 mm, n/s.
akwaforta 190 x 195 mm,
sygn. oł. p. d.: Jan Rubczak
Kościół Mariacki od strony absydy, 1934
autolitografia, 270 x 360 mm,
sygn. oł. p. d.: Jan Rubczak 934, l. d.: autolitografia. Oprawiony