LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, gwasz, papier, 30 x 21 cm; sygn. p.d.: 16. VI 96 ZL; napis l.d.: PIETA DLA PAPIEŻA
cena wywoławcza: Wykup abonament
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 27 x 35 cm; sygn. l.d.: ZLachur; dat. p.d.: 10 XII 59; na odwrocie napis: Z. Lachur - "Koń"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, akwarela, 16 x 20,5 cm
sygn. p.d.: Z. Lachur (19)61
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, płótno, 51 x 41 cm
sygn. l.d.: M. Lachur
na odwrocie napis: Portret Pana Zaksa
z Zagórza / Będzina 1997
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
piórko, tusz, gwasz, papier,
40 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Zdzisław Lachur 63
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
piórko, tusz, gwasz, papier,
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej/sklejka, 30 x 21,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Z LACHUR `86`
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej/tektura, 33,5 x 24 cm
sygnowany l. d.: `Z. LACHUR`
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej/sklejka, 27,5 x 22 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Z. LACHUR 91`
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej/sklejka, 31 x 21 cm
sygnowany l. d.: `Z. LACHUR`
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Tempera, tektura; 40 x 30 cm
Sygnowany l. d.: ZLACHUR Na odwrocie napis Malował | Zdzisław Lachur | 1992 | z cyklu: "100.000 Ludzkich | Twarzy" | Tempera | utrwalona | movilitem | głowa nr 12351.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
WJAZD CHRYSTUSA DO JEROZOLIMY, 1987
Technika mieszana, płyta; 69,5 x 94,5 cm
Sygnowany p. d.: Z. LACHUR | 87
Na odwrocie napis WJAZD | CHRYSTUSA DO |
JEROZOLIMY 1987 | Z. LACHUR
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej na brystolu naklejonym na tekturę,
99,5 x 70 cm,
sygnowany l.d. "Z. Lachur", na odwrocie farbą czerwoną "ZASŁUCHANY / ANIOŁ / mal. / Lachur / 2002"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tempera na sklejce,
46 x 32 cm,
sygnowany p.d. "Z LACHUR" i na odwrocie olejem "PRZYSZŁY / RABIN / mal ZLachur"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej na płycie 44 x 60 cm
Sygnowany l.d. - "Z. Lachur (...)"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
technika własna, 40 x 28 cm
sygn. l.d.: "Zdzisław Lachur 63"
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, gwasz na kartonie, 34,5 x 24,5 cm
sygn. l.d.: "Z. Lachur 60"