EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
kredki, papier,
27,8 x 39,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eib... (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 37,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Ejbisz
Obraz z kolekcji Jana Szancenbacha. Kwota uzyskana ze sprzedaży zasili Fundusz Stypendialny im. prof. Jana Szancenbacha.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno
sygn. p.d.: Eibisch, wym.: 42,5 x 59,5 cm
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno, 97 x 74 cm
sygn. p. d.: `Eibisch`
na odwrociu nieczytelna pieczęć oraz napis: `Kochany Karolu dziękuję Ci / serdecznie za opiekę / bez której (chorzy) / zginęlibyśmy / 30 pazd, 1975 r. Senek`
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
litografia, papier, 39,5 x 51,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Eibisch 1977. (ołówkiem)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 60 x 72 cm;
sygn. p.d.: Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno,
53 x 40 cm
sygnowany p.d.: E. Eibisch
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 100 x 72 cm
sygn. l.d.: Ebiche
Kolekcja Krystyny Kubaszewskiej
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, sklejka, 37 x 46 cm
sygn. p.d.: Ebiche
na odwrociu naklejka: Zezwala się na wywóz / z dn. 18 X 1955 / L.dz. MOZ r VII - 346 - 286 / 50 / St. RADCA
poniżej: Autor Eibisz Eugenjusz / Adres Paryż / Dzieło Ptaki / Wykonanie ol. / cena
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura z czosnkiem i owocami, ok. 1924
olej, płótno, 60,5 x 72,7
sygn. l.d.: Eugene [inną farbą] Ebich.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Martwa natura z bananami, ok. 1925
olej, płótno
50 x 61 cm
sygn. l.g.: Ejbisz
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej/płótno, 97 x 75 cm
sygnowany p. d.: `Eibisch`
na odwrocie dedykacja: `Kochany Karolu! Dziękuję Ci | Serdecznie za opiekę | bez której (chorzy) | zginęlibyśmy | 30 paź. 1975 Genek`
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
tusz, pióro, patyk, papier,
28.1 x 40 cm
sygnowany p.d.: Eugeniusz Eibisch (sygnatura wytłoczona długopisem na czarnym tle)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 60 x 54 cm;
sygn. p.d.: Ebiche
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie z wystawy Malarstwa i Rzeźby z 2-30. IX. 1945 r. z tytułem obrazu; oraz napis u dołu na płótnie: mal. 1945 r.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno,
51 x 68.5 cm
sygnowany p.d. brązową farbą: Eibisch
na odwrocie, na płótnie napis: 87. dla Wiktorii Hertz | Eibisch
oraz nalepka: TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | Autor E.Eibisch | Tytuł dzieła Akt | Rodzaj dzieła ol. pł. Cena 1300 | Podpis autora Eibisch;
poniżej nieczytelny napis ołówkiem.