DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 70 x 90 cm
sygn. na odwr. na płótnie: DOMINIK 1972 | OWOCE XV | 70 X 90 AKRYLE
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 65,5 x 80,5 cm
sygn. l.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie sygnatura: DOMINIK 1978 | PEJZAŻ VIII | AKRYLE 65 x 81
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Włochy.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, tondo, średnica 50 cm
sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
PEJZAŻ Z WYSOKIM HORYZONTEM, 1961
Akwarela, papier; 35,5 x 51 cm
Sygnowany l.d.: Dominik
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Sygnowany p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akwarela, papier; 37 x 46 cm
Sygnowany p.d.: T Dominik 1961
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
PEJZAŻ POMARAŃCZOWOBRĄZOWY, 1961
Sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akwarela, papier; 37 x 56 cm
Sygnowany p.d.: Dominik 61.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 2001 | OL.PŁ. 81 x 100 | PEJZAŻ`
- kolekcja prywatna, Warszawa
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 77 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1983 | AKRYL PŁ. 77 x 100 | OGRÓD` oraz papierowa nalepka transportowa z opisem pracy
- Dom Aukcyjny Agra Art, Warszawa, 13.04.2003
- kolekcja instytucjonalna, Polska
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 136, s. 228 (il.)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 97 x 115 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK | PEJZAŻ 1974| AKRYLE 97 x 115 cm`
- Galeria Grafiki i Plakatu
- kolekcja prywatna, Warszawa
- "Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród...", wystawa indywidualna, Królikarnia, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, 28 listopada 2008 - 18 stycznia 2009
- "Dominik. Obrazy i gobeliny", Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa, 1976
- Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008, nr kat. 124, s. 225 (il.)
- Dominik. Obrazy i gobeliny, katalog wystawy, Salon Sztuki Współczesnej ART, Warszawa 1976, nr kat. 5 (il.)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier, 25 x 35 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `9/20`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier, 50 x 50 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `T. Dominik`, l.d.: `11/20`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Olej, płótno, 60 x 79 cm,
sygn p.d.: Dominik, na odwrocie datowany 1997
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 1968 | AKRYL PŁ. 70 x 70 | PEJZAŻ`
- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 53 x 58 cm
sygnowany i datowany l.d.: `T. Dominik Paris 58`
- zakup od artysty, lata 60. XX w. (prawdopodobnie podczas wyjazdu artysty do Nowego Jorku)
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 65 x 80,5 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 1977 | OGRÓD XIX | AKRYLE 65x81`
- Galeria Fibak, Warszawa
- kolekcja prywatna, Warszawa