MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 29 x 39 cm
Odwrocie:
odręczne potwierdzenie autentyczności syna artysty, Krzysztofa Malczewskiego
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż nadmorski z Antibes
Skały nabrzeżne
akwarela, papier, 36,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. na jednej ze stron l. d.: Rafał Malczewski. Antibes
Złamanie arkusza na osi.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 36,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na papierze, 37 x 56 cm,
sygnowana l.d. "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 33 x 47,5 cm w świetle oprawy
Estymacja: 15000 - 18000 PLN
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Olej, sklejka, wym.: 25 x 30cm
Sygn.p.d. Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 41 x 57,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnatura i dedykacja p.d.: `Kochanej buzusi Rafał Malczewski | 24 grudnia | Kochanej (?)`
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Portret syna Krzysia na schodach, 1920 r.
akwarela/papier, 34 x 49 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: `R. MALCZEWSKI 1920`
Estymacja: 12 000 - 18 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygnowany ołówkiem p.d.: `Rafał Malczewski`
Estymacja: 8 000 - 12 000
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 26,5 x 42,5 cm ;
sygnowana po prawej stronie u dołu: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier;
34,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier, wym.: 54,5x36,5cm
Sygn.p.d. Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, tektura, 70 x 51 cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
Stan zachowania: w prawym dolnym narożniku i w środku obrazu tektura pęknięta.
Na odwrocie na narożniku ramy naklejka: Muzeum Narodowe / w Warszawie / (długopisem)
p163/06.
Obraz był eksponowany na wystawie "Rafał Malczewski i mit Zakopanego", kwiecień 2006 - lipiec 2007.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 27 x 35 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Rafał Malczewski, Rio:42.`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 36 x 51 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `Rafał Malczewski.`
Estymacja: 14 000 - 18 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
kredka/papier, 20,5 x 28 cm (w świetle passe - partout)
u dołu: `Rafał Malczewski - Szkic do cyklu "Czarny Śląsk"`
STAN ZACHOWANIA: do konserwacji
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
kredka/papier, 21 x 27 cm (w świetle passe - partout)
podpisany l.d.: `Szkic Rafała Malczewskiego poświadczył Krzysztof Malczewski (syn)`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 33 x 48 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: `Rafał Malczewski`
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 29 x 39,5 cm w świetle passe-partout
sygnowana po lewej stronie u dołu: Rafał Malczewski New Carlisle.
na odwrocie: Rafał MALCZEWSKI | GORZELNIA | New Carlisle, Canada | Nr 109 30 x 42 | akw./p. 1944 r.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 34,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);