FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
pastel, papier, 49,5 x 69 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Fangor 71 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 64,5 x 79,5 cm
Sygnowany p. d.: W Fangor 44 lub 46
Na odwrocie nalepka: ZW. ZAW. POLSK. ART. PLAST. W WARSZAW... |
Autor Fangor Wojciech | Rodzaj dzieła Pejzaż (35) |
... na 25/IX 47 r L. p..... /ZB
olej, płótno, 203 x 234 cm;
na odwroie napis: FANGOR M 77 1969 / 80 X 92 BIS;
stan: lekkie wypchnięcie płótna
olej, płótno, 203 x 234 cm;
na odwrocie napis: FANGOR M 58 1969 / 92 x 80 BIS;
stan: u dołu mała dziura w płótnie
Olej, płótno; 64,5 x 79,5 cm
Sygn. p. d.: WFangor 46 (lub 44)
Autor Fangor Wojciech | Tytuł dzieła... | Rodzaj dzieła Pejzaż (35) |
... na 25/IX 47 r L. p.....
olej, płótno,
98 x 68.5 cm
na odwr. na pł. napis: Józkowi | na pamięć | lat błękitnych | 59-60 | Wojtek
akwatinta;
wymiary: 25 x 25 cm;
sygn. i dat. p.d.: Fangor 1968, l.d.: nr odbitki: 22/50.
Offset brawny na papierze
83,5 x 57 cm
Sygnowany p.d. - "Fangor"
Litografia barwna na papierze
24 x 24 cm (płyta)
Sygnowany p.d. - "Fangor 1968"
Nakład - 22/50
kredka olejna, papier, 50,5 x 70,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Fangor 71.
Namalowany w Madison w USA, wystawiany w Galerii Chalette.
Olej na płótnie 80 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie - "Fangor / 21 / 1964"
olej na płótnie, 98 x 68,5 cm
na odwrocie dedykacja: "Józkowi na pamięć lat błękitnych 59-60 Wojtek"
olej, płótno,
90 x 90 cm
sygnowany na odwr. p. g.: FANGOR 1962 | SQUARE 16