BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
olej, płótno nakl. na tekturę
24x34 cm
sygn. p.d.: Batowski 30. 4 /1924
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 42,5 x 55 cm;
sygn. pośrodku u dołu: Batowski 10 X 1915 (sygn.wydrapana)
Olej, płótno, 42,5 x 55 cm;
Sygn. pośrodku u dołu - Batowski 10 X 1915
Olej na tekturze 32 x 24 cm
Sygnowany p.d. - "S. K. Batowski"
Potyczka legionistów pod Pińczowem (wybuch granatu)
olej, płótno
156,5 x 118 cm;
olej, płótno naklejone na tekturę, wym.: 38,5 x 47 cm
sygn. p.d.: S. Batowski "Żwaniec
UKAMIENOWANIE ŚW. SZCZEPANA, SZKIC PRZYGOTOWAWCZY DO OBRAZU, pocz. XX w.
Olej, płótno; 57 x 71,8 cm
olej na brystolu, 58,8 x 43,2 cm,
sygnowany p.d. "St. Batowski / 1928.", na odwrocie szkic olejny (w różnych odcieniach szarości) z symbolicznym przedstawieniem Polski (?)
gwasz,
42 x 26,5 cm w świetle p-p
sygnowany po prawej "S.Batowski"
olej, płótno na tekturze, 25 x 44 cm,
sygn. p. d.: 22.VIII.1935/S.Batowski/ Horyniec
Natarcie husarii pod Chocimiem w roku 1621 - tryptyk
olej, płótno (część środkowa), tektura (skrzydła), 72 x 206 cm (całość)
sygn.: S. Batowski 10-21 XII 1928
w ozdobnej, bogato rzeźbionej, neorenesansowej ramie z motywami militarnymi, ryngrafem z Matką Boską Częstochowską; u dołu opisy bitwy
olej, tektura, 19,5 x 25,7
sygn. p. d.: Batowski
olej, płótno, 44 x 84 cm
sygn. l.d.: S.Batowski, niżej napis autorski BG 1912 Szamrajówka
PORTRET JANINY OSTOI-OSTASZEWSKIEJ, 1890 r.
Olej, płótno; 100,2 x 70,3 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.: S. Kaczor-Batowski | Lwów 1890
olej na płótnie (pasy), 50 x 29,8 cm,
sygnowany u góry po prawej "S. Kaczor Batowski 93 Lwów. Drowi Legeżyńskiemu""
olej, tektura, 54 x 65 cm;
sygn. p.d.: Batowski / 1922
Postój wojsk kozackich na ulicach Lwowa
olej, płótno, 57 x 68 cm;
sygn. p.d.: Batowski