SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
akwarela, papier,
48,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: W. Serafin 1976 (długopisem?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, papier naklejony na tekturę;
37,7 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. Serafin 1971
Pastel, papier naklejony na tekturę;
24,2 x 34 cm
Sygnowany l.d.: W. Serafin
Akwarela, papier;
35,5 x 52 cm w świetle passe-partout
WIDOK NA ULICĘ FLORIAŃSKĄ Z BRAMY FLORIAŃSKIEJ
Pastel, papier;
31 x 44 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: W. Serafin
Biografia artysty przy poz. nr 137.
pastel, tektura,
38,5 x 62 cm;
sygn. l. d.: WSerafin
Na odwrocie numer 88
akwarela, papier,
48,5 x 63,5 cm;
pastel, tektura, 38,5 x 62 cm;
sygn. l. d.: WSerafin
Na odwrocie numer 88
pastel, tektura, 30 x 46 cm
sygn. l. d.: WSerafin
Na odwrocie numer 64
olej, płótno, 49,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d. W Serfain 1972
pastel, tektura 35,3 x 48
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, pastel, papier, 60 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: W Serafin
na odwrocie nr 72
olej, płótno, 48,5 x 62 cm;
sygn. l. d.: Wł. Serafin 1948
na odwrocie nalepka: Ogólnopolska Wystawa Malarstwa / Zw. Zaw. Prac. Poczt i Telekom z nazwiskiem autora i tytułem
pastel, papier, 35 x 46cm
sygn. l.d.: W. Serafin 1965
pastel na papierze, wym.: 43 x 53,5 cm,
sygn. l.d.: W. Serafin 1943
olej na płótnie, wym.: 52 x 42 cm,
sygn. p.d.: W Serafin