GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
technika własna, papier, 35,8 x 25,8 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: l.gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
gwasz, papier, 33 x 25 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: l.gottlieb / 24.
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Szkic nagich kobiet nachylonych przy pracy, lata 30
kredka, gwasz, papier naklejony na karton, 43 x 55 cm w świetle passe - partout, nie
sygn.
Obraz posiada ekspertyzę prof. Jerzego Malinowskiego
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej, akwarela, tusz, papier naklejony na płótno, 45,2 x 37,2 cm,
sygn. l.d.: l.gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Kredka na kartonie 49 x 37,5 cm
Sygnowany l.d.- "1932 / Leopold Gottlieb"
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej na płótnie naklejonym na sklejkę,
39,7 x 49 cm,
sygnowany. d. "l. gottlieb"
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
litografia barwna, w kompozycja: 245 x 380 mm,
sygn. na pł. Stan zach. bdb. Grafika z teki: Legiony Polskie, Warszawa 1936 (płyty przygotowano w 1916 r.).
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
węgiel, akwarela, papier, 32,5 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygn, p.d.: l. gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Technika mieszana na papierze 24,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
Nie sygnowany
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej, tektura,
60.5 x 45 cm
sygnowany p.g.: l.gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej, płótno
100 x 80,5 cm
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
litografia, papier,
29.5 x 22.5 cm
sygnowana ołówkiem pod ryc. p.: Leopold Gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej, papier
34 x 25 cm
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
1921 r.
Olej na płótnie 49 x 70,7 cm
Sygnowany p.g..- "L. Gottlieb / 921"
Na odwrocie na płótnie nalepka - "3143 / Leopold Gottlieb / Sardiniers / 49 x 70 / 3143" oraz numer "6462085"
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Ok. 1926 r.
Olej na płótnie 73,5 x 91 cm
Sygnowany l.d.- "l. gottlieb"
R - obiekt posiada cenę rezerwową
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Olej na płótnie 92 x 72,5 cm
Sygnowany l.g. - "leopold gottlieb. 28."
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
technika mieszana, karton
69 x 101 cm
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
PRZYPOWIEŚĆ O MIŁOSIERNYM SAMARYTANINIE, 1913
olej na płótnie, 145 x 125 cm sygnowany l.g.: "Leopold Gottlieb/Toledo/1913"