DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x80 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
opisany na odwrociu: ‘Sławomir Danielski | „Prawie Różowo” | 2019 r.’
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl/płótno, 70x100 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl na płótnie, 100 x 70 cm
opisany na odwrociu: ‘Sławomir Danielski | „Iluzja XXXXII” | 2018 r.’
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
100x70
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir | Danielski | "Słoneczna | Warszawa" | 2018 r.'
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl na płótnie, 70 x 70 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, collage, płótno
100x70 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
Kary koń z białą łatą w groszki (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir | Danielski | Akt I | 2018 r.'
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | ,,Iluzja XXXVII" | 2018r.'
DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x120 cm