KOWALIK Marcin (ur. 1981, Zamość)
akryl, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Komplikacja w procesie, 2015 r.
akryl na płótnie, 30 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Marcin Kowalik | „KOMPLIKACJA W PROCESIE” | 2015 AKRYL’
akryl, płótno; 90 x 140 cm;
opis autorski na odwrocie: Marcin Kowalik / 2008 "PODZIEMNA / KOMNATA".
akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | "DĄB"'
akryl, płótno, 123 x 138 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Kowalik "8B" | AKRYL 2019'
akryl, płótno; 130 x 200 cm;
akryl, płótno; 90 x 140 cm;
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Kowalik | 2011'
Przestrzeń podróży - kompilacja, 2012 r.
akryl/płótno, 130 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marcin Kowalik 2012 | "PRZESTRZEŃ PODRÓŻY - KOMPILACJA" | 130 x 200 AKRYL'
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Kowalik | "JEŹDZIEC" | AKRYL 2013'
akryl na płótnie, 70 x 80 cm
opisany na odwrociu: ‘Marcin Kowalik 2011, "ODBICIE” AKRYL, 70 x 80
akryl, płótno, 130 x 130 cm
akryl, płótno, 80 x 130 cm
akryl na płótnie, 70 x 130 cm
Akryl, płótno, 110 x 160 cm
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Marcin Kowalik | „PRE-OBRAZ” 2012 | AKRYL 70 x 100 cm’
akryl, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Kowalik | "OBRAZ BEZ ZNACZENIA IV" | 2014 AKRYL 130 X 130'