X Y (ankamierzejewska) (ur. 1970)
technika własna, płótno; 130 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2008 / MIERZEJEWSKA / ANKA.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘anka mierzejewska’
akryl/inny, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: ‘xy ankamierzejewska 2018’
Co by się stało ze sztuką gdyby Jonathan Messe był blondynem
akryl na płótnie
200 x 100 cm
olej na płótnie, 100x80cm
Sygnowany p. d. róg: ‘XY’
technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.
olej na płótnie, 70x160 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘XY’
akryl na płótnie,100x140 cm,
opisany na odwrocie: xy ankamierzejewska 2017
akryl na czarnym materiale , 40 x 40 cm
opisany na odwrociu
akryl, tusz na płótnie, 55x80cm,
tusz na płótnie, 50x145cm
akryl na czarnym płótnie, 130x70 cm
akryl, szablon na fluorescencyjnym banerze na krosnach, 185x58cm,
sygn. l.g.: XY
akryl, tusz, płótno
100,5 x 140,5 cm
sygn.
Autoportret z widokiem na morze, 2013
technika własna, płótno
wymiary: 80 x 50
technika własna, płótno, 80 x 50 cm
Autoportret pozytywny, 2009 r.
akryl/płótno,
45 x 65 cm
sygnowany na odwrociu