GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
WIELOŚCI PŁASZCZYZN ZAPADAJĄ W JEDNOŚCI KSZTAŁTU, 2012 r.
akryl/konstrukcja drewniana, sklejka, 47 x 47 x 9 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: GEORGE GROCHOCKI | podpis odręczny | 2012 | WIELOŚCI PŁASZCZYZN ZAPADAJĄ W JEDNOŚCI KSZTAŁTU
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
technika własna, sklejka; 35 x 35 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn., dat. i opisana na odwrocie:
JERZY GROCHOCKI / ''''ZDANIA BEZ SŁÓW... / JGrochocki / 2017.
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
UTWÓR NA CZTERY POJĘCIA, 2018 r.
akryl/konstrukcja drewniana, płótno, 83,6 x 83,6 cm x 13 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jerzy Grochocki |
podpis odręczny | 2018 | „UTWÓR NA CZTERY POJĘCIA”
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
olej, tusz/płótno, 81 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'GROCHOCKI 67'
na odwrociu papierowa nalepka z opisem pracy: 'GROCHOCKI JERZY | WARSZAWA - POLSKA | "EMPIRIA" 81 X 75 CM | 1967 R.' oraz nalepka aukcyjna w języku duńskim
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
...w hołdzie Cezanne’owi, 2012
konstrukcja drewniana, akryl, płótno na sklejce; 102 x 102 x 20 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY GROCHOCKI / ...W HOŁDZIE CEZANNE'OWI..." / JGrochocki / 2012
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
płótno, olej, płótno naklejone; 75 x 81 cm;
sygn. p. d.: J. GROCHOCKI;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY GROCHOCKI / WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30 / KONFRONTACJE JGrochocki / '65
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
...szepty białości zapadają w nieskończoność..., 2012
konstrukcja drewniana, płótno na sklejce, akryl; 45 x 46,5 x 7,3 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. GROCHOCKI / 2012 / SZEPTY BIAŁOŚCI / ZAPADAJĄ / J Grochocki W NIESKOŃCZONOŚĆ;
na odwrocie nalepka z opisem pracy: Jerzy Grochocki / Szepty białości, 2012 / Akryl, płótno, sklejka, drewno, 45 x 46,5 cm
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
technika własna, płyta, 83 x 83 cm
sygn. na odwrocie: JERZY GROCHOCKI "OD TEGO DO TEGO"/2003
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Rozdrgać czernią ciszę bieli..., 2013
tech. własna, płyta, 70x70 cm
opisany na odwrocie: JERZY GROCHOCKI/ ...ROZDRGAĆ CZERNIĄ CISZĘ BIELI.../ 2013/ Jgrochocki
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Kontrasty i koniunkcje - dyptyk, 1979
akryl, płótno naklejone na deskę
42 x 42 cm;
sygn. i opisane na odwrocie: JERZY GROCHOCKI / "KONTRASTY I KONIUNKCJE DACB " / 1979/ 42 x
42 AKRYL; konfiguracja pól na drugim obrazie: DABC
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Tyleż tuneli tchnie tajemnymi tęsknotami
technika własna,
25,5 x 25,5 cm; na odwrocie napis: JERZY GROCHOCKI / "... TYLEŻ TUNELI TCHNIE / TAJEMNYMI TĘSKNOTAMI... " / 2003 oraz podpis: JGrochocki
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
olej, płótno,
68,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: J. GROCHOCKI
na odwrocie napis: JERZY GROCHOCKI /
WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
technika mieszana, płótno, 105 x 80 cm; na odwrocie nalepka z danymi autora, tytułem, wymiarami i techniką
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Czasów pamięci czarne odchłanie
akryl, płyta pilśniowa, drewno,
25,5 x 25,5 cm (wraz z ramą);
na odwrocie naklejka autorska z tytułem i datą oraz sygn. i dat. na odwrocie: Grochocki `03
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
kwadraty, kraty, konszachty..., 2002
technika własna, deska, płyta pilśniowa,
25,5 x 25,5 cm: sygn. i dat. na odwrocie;
u dołu oprawy nalepka z tytułem
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
technika własna, akryl, deska, sklejka,
25,5 x 25,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
technika własna, akryl, sklejka, collage,
72 x 61;
sygn. i opisany na odwrocie