SERWIN Bogusław (1887 Bochnia - 1956)
Pole słoneczników wczesną jesienią - para obrazów
olej/płótno, 100 x 57,5 cm
sygnowany p.d.: 'B. Serwin' (każdy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz na tekturze, 26,5 x 22 cm,
sygnowany p.d.
"B. SERWIN /BOCHNIA".
Pole słoneczników wczesną jesienią- para obrazów, ok. 1910
olej, płótno; 100 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: B. Serwin (każdy)
Pole słoneczników wczesną jesienią
- para obrazów
olej, płótno, 100 x 57,5 cm;
PARA OBRAZÓW - POLE SŁONECZNIKÓW WCZESNĄ JESIENIĄ
olej/płótno, wzmacniane,
100,5 x 56 cm
sygnowany p. d.: `B. Serwin` (każdy)
Słoneczniki-para obrazów (1912)
sygn., dat. p.d. olej, płótno, 100x57.5, 100x57.5