DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
drzeworyt, karton; 7 x 12 cm;
sygn. ołówkiem p. d. "StDamski", p. d. tytuł.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
akwaforta/papier, 31,5 x 45 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'St. Damski' oraz opisany l.d.: 'Łodzie - akwaforta'
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
Nowe mieszkania dla mieszkańców Stolicy!, 1952
akwaforta, papier, 34,7 x 25 cm (arkusz); opisany i sygn. na spodzie: "Nowe mieszkania dla mieszkańców Stolicy!" St Damski 1952 r
praca reprodukowana w albumie: Damski Stefan nasz profesor, s. 61
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
akwaforta, sucha igła, papier, 35 x 24,8 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: MDM - StDamski 1952 r
praca reprodukowana w albumie: Damski Stefan nasz profesor, s. 8
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
Plac MDM będzie gotów na Lipcowe Święto, 1952
akwaforta, papier, 22 x 31 cm (arkusz); opisany i sygn. na spodzie: Z cyklu "Nowa
Warszawa" - Plac MDM będzie gotów na Lipcowe Święto StDamski 52 r
praca reprodukowana w albumie: Damski Stefan nasz profesor, s. 11
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
akwaforta, sucha igła, papier, 21,2 x 29,1 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: "MDM" StDamski 1952 r.
praca reprodukowana w albumie: Damski Stefan nasz profesor, s. 7
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
akwaforta, papier, 20,8 x 29,4 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: Z cyklu "Nowa Warszawa" Trasa W-Z otwarta! StDamski 52 r.
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
Budowa mostu Poniatowskiego, 1952
akwaforta, papier, 25 x 35 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: Z cyklu "Nowa Warszawa" - Budowa mostu Poniatowskiego - akwaforta St. Damski 52 r.
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
akwaforta, sucha igła, papier, 21,5 x 30,7 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: Z cyklu "Nowa Warszawa" Pałac przyja¼ni St. Damski 1952 r.
praca reprodukowana w albumie: Damski Stefan nasz profesor, s. 10
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
W parku z cyklu Osiedle Ochota, 1955
linoryt, papier, 37,4 x 29,2 cm (arkusz);
opisany i sygn. na dole:
Z cyklu, Osiedle Ochota - W Parku StDamski 1955 r
praca reprodukowana w albumie: Damski Stefan nasz profesor, s. 63
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
Piaskownica z cyklu Osiedle Ochota, 1955
linoryt, papier, 29,5 x 41,8 cm (arkusz);
opisany i sygn. na dole: Cykl: Osiedle Ochota - "Piaskownica" StDamski 1955 r.
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
akwaforta,
20 x 26,3cm
sygn. p.d.: S. Damski 55r.; l.d.: "Rzeka" - akwaforta
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)
odprysk/papier
30,5 x 42 cm (w świetle passe- partout)
sygnowny i datowany ołówkiem u dołu
DAMSKI Stefan (1926 - 1986)