GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA Jadwiga (1876 - 1948)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jadwiga Gałęzowska 1930 (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
Droga wśród brzóz, przed, 1914
Ołówek, papier; wym.: 23 x 20,4 cm; sygn. oł. p.d. monogram JMG [ Jadwiga Malinowska-Gałęzowska]. Rysunek naklejony na stary podkład; na odwrocie kartonu naklejki wystawowe, notatki Autorki oraz obszerna dedykacja z 1914.
Ołówek, papier; wym.: 24 x 22 cm; sygn. oł. p.d.: J. Gałęzowska.
akwarela, papier; 34,5 x 28 cm w świetle passe-partout;
sygnowana i datowana po lewej stronie u dołu: Lugano 1912 | Jadwiga Gałęzowska.
akwarela, tektura; 36,5 x 27 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: Jadwiga Gałęzowska.
olej, płyta,
19 × 24 cm
sygn. l. d.: Jadwiga Gałęzowska
na odwrocie odręczny napis: Szanownemu Panu Rektorowi (?) Doktorowi (?)/ w dniu 29/ IX - 1927 jako dowód/ wielkiej wdzięczności to "Małe morze"/ ofiaruję J. Gałęzowska
Estymacja:1 800 - 2 300 zł
Ołówek, papier;
wym.: 24 x 22 cm;
sygn. oł. p.d.: J. Gałęzowska.
Ołówek, papier;
wym.: 24 x 22 cm;
akwarela, papier,
23,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier, 23,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Jadwiga MALINOWSKA-GAŁĘZOWSKA (1876-1948)
FRAGMENT POKOJU W PARYSKIM MIESZKANIU ARTYSTKI, ok. 1905
akwarela, 24 x 14,5 cm w świetle p-p, sygnowana l. d. "Jadwiga Malinowska" oraz niżej: "Paryż nasze mieszkanie na Bars [?]"