GÜNTER (Günther) Erwin Carl Wilhelm (1864-1927)
olej, płótno, 92 × 121 cm w świetle ramy
sygn. l. d. Erwin Günter/Dlf
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 51 × 61 cm
sygn. l. d.: Erwin Günter/Ddf (Düsseldorf)
Estymacja:8 500 - 10 500 zł
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Erwin Günter | (
) 03`
olej, płótno, 80 x 120 cm
sygnowany l.d.: Erwin Günter | Ddf.
Olej, płótno; 86 x 126,5 cm
Sygn. l.d.: Erwin Günter | Delf. 08 (98 ?)
Łódź rybacka `Ostende` na wzburzonym morzu
olej na płótnie, 92 x 126 cm, sygnowany l.d.: "Erwin Günther Ddf"