1 zł
2 600 000 zł

FUCHS Ernst (1930 Wiedeń - 2015)

Papagena

serigrafia, papier,
34 × 24 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Ernst Fuchs

Estymacja:2 000 - 2 800 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ewa

litografia, papier,
27 x 22 cm;
sygn. p. d.: Ernst Fuchs; numer odbitki l. d.: 78 / 250

Ewa

litografia, papier, 27 x 22 cm;

Ewa

litografia, papier
27 x 22 cm;

Anioł

sygn. na płycie p.d.
granolitografia
20.5x29.8

Ewa

Kompozycja fantastyczna [Dziedzictwo światowe] (1974)

sygnowany, datowany na kamieniu l.d.
litografia barwna
28x22

Pas Wenery (Das Venusgurtel)

brąz,
wysokość: 37 cm
sygnowany z tyłu: Ernst Fuchs, niżej znak odlewnika: PAI | VENTURI ARTE [gisernia z Bolonii]

NAGA KOBIETA NA JEDNOROŻCU

litografia barwna, papier, 48,3 x 32 cm (54,5 x 40 cm w świetle passe-partout)
sygnowana ołówkiem pod ryciną p.d.: ErnstFuchs
l.d. napis ołówkiem: 162/250

Agnus Mysticus

litografia,
65 x 50.7 cm
Sygnowana tuszem pośrodku pod ryciną: Ernst Fuchs; oznaczona ponadto ozdobną, autorską pieczęcią lakową z napisem: ERNST | FUCHS Na odwrocie odręczny napis p.d.: E. Fuchs | Agnus Mysticus | 1974/75 | Frottage - Li-tho. - Folienprügüny

Eva Christina

serigrafia, papier,
50 x 37.5 cm
Sygnowana oł. pod ryc. l.: 133/390 EVA-CHRISTINA, p.: Ernst Fuchs, w p.d. rogu: 502/594

liczba obiektów: 11