ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: RO (monogram wiązany);
na odwrocie opis autorski: ROMUALD ORAMUS / KATEDRA XIII / AKRYL/OLEJ / Romuald Oramus oraz 2008-11 / 100 x 100 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta/akwatinta, ed. E/A, 16 x 12.50 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: 'e/a Czas zatrzymany - VII R. Oramus'84',
* praca podlega opłacie Droit de suite
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta, akwatinta/papier, 29 x 19 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'e/a Narodzenie Jezusa Romuald Oramus 2005'
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Fitness Club VIII, 1998-1999 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 16 x 21 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '4/100 Fitness Club VIII R. Oramus 1998-1999'
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta, akwatinta; 22,5 x 16 cm;
sygnowana u dołu: 18/150 Fitness Club V R. Ramus 1998/99
Licytacja na cele charytatywne Fundacji SUE RYDER.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
tempera, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. na odwrociu: Romuald Oramus, dat. 1991
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Katedra XXIII: Z nieba i z Ziemi, 2009/10
akryl, olej, płótno;
46 x 33 cm;
sygn. l. d. monogramem wiązanym: RO, na odwrocie napis autorski: ROMUALD ORAMUS / KATEDRA XXIII: / Z NIEBA I Z ZIEMII / 2009-10 / AKRYL/OLEJ 46x33 cm / RO (monogram) Romuald Oramus
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Katedra XXVI - 1 i 2, dyptyk, 2009/10
akryl, olej, płótno;
100 x 100 cm (każda z prac 50 x 100 cm);
sygn. l. d. monogramem wiązanym RO (na dolnej części), na odwrocie każdej z prac napis autorski z tytułem obrazu: Katedra XXVI, datą powstania: 2009 techniką, wymiarami oraz podpisem artysty
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ROMUALD ORAMUS / REALNE - NIEREALNE XVI 2005 / OLEJ/OIL 40x50 cm / OR (monogram) Romuald Oramus
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: ROMUALD ORAMUS / "REALNE - NIEREALNE XV" 2005 / OLEJ/OIL 40x50 cm / (monogram) OR Romuald Oramus
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta, akwatinta
30 cm x 21 cm
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Akwaforta/akwatinta/papier,
15 x 10 cm,
sygn.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
grafika, papier, 14 x 19 cm (wymiar arkusza);
tytuł i sygn. u dołu
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
tytuł i sygn. u dołu
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Cykl 8 grafik: akwaforta, akwatinta, odprysk;
wym. od 102 x 70 do 130 x 80 mm; wszystkie prace
sygn. oł. p.d.: R. Oramus / 1984; l.d. nr egz., środek tytuł: Czas zatrzymany I-VIII. Lit.: Katalog wystawy "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", Nautilus, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Cykl 14 prac barwnych; akwaforta, akwatinta, mezzotinta, odprysk, sucha igła; wym. średnio: 180 x 240 mm; wszystkie prace sygnowane oł. p.d.: R. Oramus 1987-90/2009; l.d. numer egzemplarza (różne z nakładu 50) oraz tytuł.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Cykl 22 prac czarno-białych; akwaforta, akwatinta, mezzotinta, odprysk, sucha igła; wym. średnio: 180 x 240 mm; wszystkie prace sygnowane oł. p.d.: R. Oramus 1984-1985; l.d. numer egzemplarza (różne z nakładu 50) oraz tytuł (także w wersjach obcojęzycznych).
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)